Harry Potter: QUIZ. Harry, Ron czy Hermiona? Które z trójki bohaterów najbardziej przypominasz?

i

Autor: LILO/SIPA/EAST NEWS Zdjęcie poglądowe

QUIZ

Harry Potter: QUIZ. Harry, Ron czy Hermiona? Które z trójki bohaterów najbardziej przypominasz?

2024-02-22 9:08

,,Dlaczego, gdy zawsze się coś dzieje, jest tam wasza trójka?" - takie pytanie zadała kiedyś w jednym z filmów profesor McGonagall Harry'emu, Ronowi i Hermionie. Nie da się ukryć, że ,,Złote trio", jak nazywają ich fani, miało skłonność do wpadania w tarapaty. Harry, Ron czy Hermiona? Które z tej trójki najbardziej przypominasz? Sprawdź to już teraz w naszym psychoteście!

Są takie wydarzenia, które - przeżyte wspólnie - muszą się zakończyć przyjaźnią, a znokautowanie trzymetrowego trolla górskiego na pewno jest jednym z nich.

- J.K.Rowling, Harry Potter i Kamień Filozoficzny

Harry Potter to jednej z najbardziej znanych bohaterów na całym świecie! Chłopiec Który Przeżył został wymyślony przez J.K.Rowling, a swoje przygody przeżywa w świecie czarów razem z dwójką wiernych przyjaciół. Harry, Ron i Hermiona wspólnie pokonali wiele niebezpieczeństw i załamali szokująco wiele przepisów. Nie da się ich jednak nie kochać, a każdy z nas marzy o tym, by mieć tak wiernych przyjaciół, którzy byliby z nami na dobre i na złe. Którego bohatera ze Złotego Trio najbardziej przypominasz? Sprawdź już teraz w naszym Quizie! Wystarczy, że odpowiedz na 10 bardzo prostych pytań!

Harry Potter: QUIZ. Harry, Ron czy Hermiona? Które z tej trójki najbardziej przypominasz?

Pytanie 1 z 10
Twoja najgorsza cecha:
Ekipa ESKA Summer City próbowała swoich sił w Gamescape

Chciałbyś przeżyć przygodę? Polski Hogwart zaprasza! Szkoła Magii i Czarodziejstwa na Mosznej już niebawem znów będzie otwarta! Zdjęcia z poprzednich odsłon magicznego świata zobaczycie poniżej.

Rozwiąż inny quiz o Harrym Potterze:

Listen on Spreaker.