Harry Potter

i

Autor: AKPA

Harry Potter

Harry Potter QUIZ. Do którego bohatera jesteś podobny?

2024-06-04 21:42

Świat magii i czarów oczarował miliony mugoli. Każdy z nas chciałby choć przez chwilę poczuć się, jak bohater książek J.K.Rowling. Rozwiąż nasz QUIZ i dowiedz się, którą postacią z Harry'ego Pottera jesteś! Wystarczy, że poświęcisz na to tylko kilka minut i odpowiesz na nasze proste pytania! Życzymy powodzenia!

QUIZ: którą postacią z Harry'ego Pottera jesteś? Zawsze chciałeś dostać list z Hogwartu? Zastanawiasz się, którego bohatera serii J.K.Rowling najbardziej przypominasz? Teraz możesz to sprawdzić w naszym quizie! Wystarczy, że odpowiesz na 10 prostych pytań, by poznać swój wynik. Odpowiadaj zgodnie z własnym sumieniem i staraj się nie kłamać! To pomoże lepiej dopasować jednego z licznych bohaterów, jakich poznajemy na kartach sagi. Nasz psychotest znajdziecie poniżej! Pamiętajcie podzielić się nim również rodziną i przyjaciółmi!

QUIZ: którą postacią z Harry'ego Pottera jesteś? Sprawdź już teraz!

Pytanie 1 z 10
W wolnej chwili wolisz:

Harry Potter - książki

Harry Potter to cykl siedmiu powieści fantasy autorstwa brytyjskiej pisarki J.K. Rowling. Cztery ostatnie części sagi o Chłopcu Który Przeżył pobiły rekordy najszybciej sprzedających się książek w historii świata. Najważniejszym wątkiem powieści jest wojna czarodziejów i walka dobra ze złem, a w szczególności Harry’ego, z czarnoksiężnikiem Lordem Voldemortem. Pierwsza z ksiażek zatytułowana Harry Potter i Kamień Filozoficzny, została wydana 10 kwietnia 1997 roku. W Polsce powieści ukazywały się po raz pierwszy w latach 2000–2008 nakładem wydawnictwa Media Rodzina.

Seria doczekała się 8 filmowych adaptacji. Obecnie trwa przygotowanie adaptacji powieści w formie serialu telewizyjnego dla serwisu strumieniowego HBO Max.

Aktorzy i Aktorki, którzy grają rocka!

Rozwiąż inny quiz o Harrym Potterze: