Harry Potter QUIZ: czy dobrze znasz Hermionę? Test wiedzy tylko dla prawdziwych fanów!

i

Autor: LILO/SIPA/EAST NEWS Zdjęcie poglądowe

Harry Potter

Harry Potter QUIZ: czy dobrze znasz Hermionę? Test wiedzy tylko dla prawdziwych fanów!

2023-11-06 9:13

Hermiona Weasley z domu Granger to fikcyjna postać stworzona przez J.K.Rowling i najlepsza przyjaciółka głównego bohatera sagi o czarodziejach - Harry'ego Pottera. Dziewczyna mugolskiego pochodzenia była jedną z najlepszych uczennic w Hogwarcie i prawdziwie utalentowaną czarownicą. Jak dobrze ją znasz? Sprawdź się w naszym quizie!

- Ale dlaczego musiała polecieć do biblioteki?- Bo ona zawsze to robi. Nie pamiętasz? Kiedy masz jakieś wątpliwości, idź do biblioteki. - Harry i Ront, Harry Potter i Komnata Tajemnic, J.K.Rowling

Hermiona to wspaniała czarownica, której po prostu nie da się nie lubić. Chociaż bywa zawzięta, przemądrzała i zdecydowanie za dużo się uczy, to ma też ogromne serce po właściwej stronie, jest odważna i bardzo inteligentna. Nie wiadomo jak dokładnie wyglądało życie Hermiony przed przybyciem do Hogwartu, ale bez wątpienia chodziła do zwykłej szkoły gdzie najprawdopodobniej była jedną z najlepszych uczennic. Rodzice Hermiony bardzo się ucieszyli, że dostała list ze szkoły magii, chociaż obydwoje byli mugolami. Ona natomiast próbowała nadrobić brak magicznych korzeni wiedzą. A jak dobrze ty znasz Hermionę?

Roxie Węgiel & Wiktoria Kuszewicz - Miasto (StartUp Music)

Harry Potter QUIZ: jak dobrze znasz Hermionę?

Poniżej znajdziesz nasz test wiedzy o Hermionie tylko dla prawdziwych fanów! Życzymy powodzenia!

Harry Potter QUIZ: jak dobrze znasz Hermionę? Test wiedzy tylko dla prawdziwych fanów!

Pytanie 1 z 10
Jak na drugię imię ma Hermiona?
Listen on Spreaker.