Harry Potter

Harry Potter i Czara Ognia w nowym wydaniu już w marcu 2024! Mamy zdjęcia okładek!

2024-02-21 13:47

Harry Potter i Czara Ognia to czwarta część sagi J.K.Rowling o czarodzieju z Hogwartu. Tym razem w szkole magii i czarodziejstwa odbywać będzie się wielkie wydarzenie - Turniej Trójmagiczny. Ale złe moce nie śpią i spróbują wykorzystać tę okazję do swoich mrocznych celów. Już w marcu pojawi się w księgarniach nowe wydanie popularnej powieści!

"Harry Potter i Czara Ognia" w edycji specjalnej dla fanów domów! Teraz książka ta może zagościć na waszej półce w jednej z czterech wersji. W środku znajdziesz dodatkowe materiały dla najwierniejszych fanów i zachwycające ilustracje, których autorem jest laureat nagrody Kate Greenaway Medal, Levi Pinfold. Książki dostępne będą w miękkiej okładce. Cena jednej sztuki to 69,00 złotych. Premiera nowej wersji "Czary Ognia" zaplanowana jest na 13 marca 2024. Swoje egzemplarze zmawiać możecie jednak już teraz! Dostępne wersje to:

  • Gryffindor
  • Hufflepuff
  • Ravenclaw
  • Slytherin
Cmentarz na którym inspirowała się J.K. Rowling przy tworzeniu postaci Lorda Voldermorta z Harrego Pottera

Harry Potter i Czara Ognia - opis fabuły książki

W tym roku w Szkole Magii i Czarodziejstwa Hogwart rozegra się Turniej Trzech Czarodziejów, na który przybędą uczniowie z Bułgarii i Francji. Zgodnie z prastarymi regułami w turnieju uczestniczyć ma trzech uczniów - reprezentantów każdej ze szkół, wybranych przez Czarę Ognia. Dziwnym zbiegiem okoliczności wybranych zostaje czterech. Co z tego wynika dla Harry'ego, jego przyjaciół i całego świata czarodziejów, dowiecie się z lektury 766 stron czwartego tomu Harry`ego Pottera.

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Cztery Edycje Specjalne czwartego tomu o najsłynniejszym nastoletnim czarodzieju od Media Rodzina

Do tej pory w tej serii ukazały się:

W jaki sposób kolekcjonować książki rocznicowe? To zależy tylko od was! Niektórzy decydują się na zbieranie wszystkich tomów w odcieniu swojego ulubionego domu. Inni zdecydują się na kupowanie książek kolejno, by zebrać wszystkie! Ogranicza was tylko wyobraźnia!

Harry Potter QUIZ - Alastor Moody. Jak dobrze go znasz?

Pytanie 1 z 10
Jakie było motto Szalonookiego Moody'ego?