Harry Potter i Czara Ognia

i

Autor: AKPA

Harry Potter

Harry Potter i Czara Ognia: QUIZ Ile pamiętasz z czwartej części?

2024-05-21 8:19

Harry Potter to bez wątpienia najbardziej magiczna seria książek i najpopularniejszy ze wszystkich magów! Czwarta część serii zatytułowana została Czara Ognia. Opowiada o Turnieju Trójmagicznym, magicznym wydarzeniu, które organizowane jest w Hogwarcie. Jak dobrze pamiętasz tę książkę J.K.Rowling? Sprawdź się w naszym teście wiedzy!

Harry Potter i Czara Ognia to jedna z najdłuższych książek, które wyszły spod piórka J.K.Rowling. Poznajemy w niej wielu nowych bohaterów, a Harry, Ron i Hermiona zaczynają wkraczać w dorosłe życie pełne niespodzianek. Niestety, w filmie nie udało się scenarzystom i reżyserom zmieścić wszystkich niesamowitych historii, które pojawiły się w książce. Czytaliście ją więcej niż raz? To dobrze się składa! Teraz możecie sprawdzić, jak wiele pamiętacie z lektury! 10 na 10 punktów zdobędą tylko najwięksi fani świata czarów!

Wiedźmin: Stary Świat

Harry Potter i Czara Ognia: QUIZ - ile pamiętasz z książki J.K.Rowling?

Oto Czara Ognia! Młodzi zawodnicy sprawdzali swoje zdolności w wielkim Turnieju Trójmagicznym, a wy możecie w naszym quizie! Wystarczyć odpowiedzieć na poniższe pytania! Życzymy powodzenia!

Harry Potter i Czara Ognia: QUIZ. Jak dobrze pamiętasz czwartą część magicznego cyklu?

Pytanie 1 z 10
Z kim Ron poszedł na Bal Bożonarodzeniowy?