GTA VI

i

Autor: Dexerto

GTA VI

GTA VI — Wiemy, jakie gangi pojawią się na ulicach Vice City. Powróci Grove Street i Ballas?

2023-12-01 7:45

Chociaż aktualnie nie wiele wiadomo o oficjalnej premierze GTA VI, tak nieustannie insiderzy za sprawą swoich dojść zaskakują graczy nowymi informacjami w sprawie szóstej odsłony z serii. Po ogromnym wycieku dokumentu na około 60-stron w nim mogliśmy wyczytać, jakie gangi pojawią się w najnowszej produkcji Rockstar Games. Czy możemy liczyć na powrót Grove Street i Ballasów?

Grand Theft Auto posiada wiele elementów, za które serię pokochali gracze na całym świecie. Ogromny krok wprzód Rockstar Games poczyniło wraz z ósmą odsłoną gry zatytułowaną San Andreas opowiadającą nam o wojnach gangów. To właśnie od tamtej części niewątpliwie terytorialne wojny stały się nieodzownym elementem serii. Po niedawno ujawnionym dokumencie gracze mogli dowiedzieć się nieco więcej o długo wyczekiwanym Grand Theft Auto VI. Jedną z kluczowych informacji były gangi, które mają pojawić się przy okazji premiery szóstej części z serii.

Czytaj więcej: GTA VI zajmie prawie 1 TB i połączy ze sobą Vice City, Liberty City oraz San Andreas?

Oto nowe gangi w GTA VI?

Oczywiście sam dokument na około 60-stron nie został przez nikogo z Rockstar Games potwierdzony i nadal jest wielką zagadką, dlatego zalecamy brać wszystkie informacje w nim podane z przymrużeniem oka. Według niego na ulicach Vice City o władze, terytoria oraz pieniądze miałyby walczyć trzy frakcje: Far Right Militia, Guardia Brothers oraz San 4 San.

Wczytując się w dyskusję graczy, to właśnie Guardia Brothers mieliby trząść Vice City oraz być centralnym i najważniejszym gangiem w GTA VI.

Co ciekawe San 4 San już mieli okazję pojawić się w jednej z serii Grand Theft Auto i oczywiście mowa tutaj o części Vice City. Dużą podpowiedzą dla graczy, że to właśnie ich zobaczymy w szóstej części, miała być ostatnio dodana do GTA V Online koszulka RELAX, którą nosili Ci konkretni członkowie organizacji przestępczej.

Ostatnim wymienionym gangiem był Far Right Militia, o których wiadomo najmniej. Nazwa tej organizacji pojawiła się już w przeciekach GTA VI z września 2022 roku, jednak brak tu jakichkolwiek konkretów.

Oczywiście fani w komentarzach liczyli na powrót legendarnego gangu z San Andreas Grove Street i Ballas, jednak tutaj nasuwa się pytanie, czy Rockstar Games będzie chciało od razu lub stopniowo połączyć wszystkie miasta. Te plotki niewątpliwie wzbudziły dużo entuzjazmu u graczy, jednak jak szybko je podsyciły, tak szybko zostały ugaszone przez Tom'a Henderson'a z Insider Gaming. Jakie będą kroki deweloperów oraz czym zaskoczą nas tym razem?

Emilia Dankwa ma wyjątkową urodę. „Czasem słyszę na castingu, że nie pasuję do słowiańskiej rodziny”

QUIZ dla fanów GTA! Jak dobrze pamiętasz tę kultową serię gier Rockstar Games?

Pytanie 1 z 11
W którym roku została wydana gra GTA V?
Listen on Spreaker.