GTA 6

i

Autor: SomosXbox

GTA VI

GTA VI: W tym dniu ujrzymy trailer i datę premiery gry? Grafika pracownika Rockstar wywołała sporo dyskusji

2023-10-02 7:56

Rockstar Games nie ulega presji i nadal nie postanowiło ujawnić trailer'a Grand Theft Auto VI, nie mówiąc już o dacie premiery samej gry. Fani serii nadal muszą czerpać przyjemność z GTA V Online, a patrząc na ich wypowiedzi, Ci mają już zwyczajnie dość oczekiwania. Z tego powodu każda, nawet najmniejsza wskazówka motywuje ich do rozmyślania o GTA VI. Niewątpliwie taką było Instastory jednego z pracowników studia Rockstar.

Pracownik Rockstar Games zdradza datę zapowiedzi GTA VI?

Nad grami Grand Theft Auto pracuje mnóstwo ludzi, a jednym z nich był Stephan Bliss — artysta, który współpracował z Rockstar Games od czasów Grand Theft Auto III. Jeden z użytkowników Reddita, adam_avdiu postanowił bliżej przyjrzeć się instastory wrzuconym przez Blissa, ukazujące charakterystyczną dla gier amerykańskiego giganta grafikę. Na załączonym obrazku możemy dostrzec statuę wolności, która według adama_avdiu ma zdradzać dzień oficjalnego przedstawienia Grand Theft Auto VI.

Czytaj też: GTA VI to nie tylko Vice City! Fani odkryli nowe miasto, które przyjdzie nam zwiedzić

Stephen Bliss Instastory

i

Autor: Reddit / adam_avdiu https://www.reddit.com/r/GTA6/comments/16pehnh/stephen_bliss_the_artist_who_is_behind_every/?utm_source=embedv2&utm_medium=post_embed&utm_content=post_title&embed_host_url=https://pulsembed.eu/p2em/ZRM1iPhaS/

"Pracownik studia Rockstar Games, Stephen Bliss, który jest odpowiedzialny za każdą grafikę pudełka Grand Theft Auto i identyfikacją wizualną od czasu GTA 3, właśnie opublikował to zdjęcie na swoim koncie Instagram. Opublikował również zbliżenie, na którym można zobaczyć więcej szczegółów, a dokładnie, gdy zerkniemy na tabliczkę trzymaną przez Statuę Wolności, to zauważymy datę 1 grudnia. – napisał adam_avdiu.

Czytaj też: GTA VI — znamy gangi, które pojawią się w nowej grze Rockstar? Powróci Grove Street i Ballas?

Nie wszyscy jednak podeszli optymistycznie, co do grafiki, która miałaby rzekomo zdradzać datę zapowiedzi Grand Theft Auto VI. Na grafice można zauważyć również napisany rzymskimi cyframi rok 1998 "MCMXCVIII", czyli datę powstania studia Rockstar Games. Po połączeniu tych informacji większość z użytkowników Reddita postanowiła ostudzić wyobraźnie adama_avdiu.

Czytaj też: GTA VI zajmie prawie 1 TB i połączy ze sobą Vice City, Liberty City oraz San Andreas? Znamy odpowiedź

Według dyrektora generalnego Take-Two Interactive, Straussa Zelnicka, GTA VI ma ukazać się już w 2024 roku. Miejmy nadzieje, że grudzień może być jednym z przełomowych miesiąców dla całej branży gier za sprawą trailera nadchodzącej szóstej części serii.

Ogromna Farma Dyniowa w Radawie

QUIZ dla fanów GTA! Jak dobrze pamiętasz tę kultową serię gier Rockstar Games?

Pytanie 1 z 11
W którym roku została wydana gra GTA V?
Listen on Spreaker.