The Day Before

i

Autor: Rockstar Games / Fntastic

The Day Before

GTA VI w świecie The Last of Us nadchodzi. Gra z milionem możliwości! Spełni oczekiwania?

2023-12-07 15:10

Grand Theft Auto VI, a konkretniej pierwszy oficjalny zwiastun znów przywrócił wiarę w gaming na najwyższym możliwym poziomie — czym innym są gry od Rockstar Games? No właśnie, ale jeszcze przed premierą, która nastąpi w 2025 roku, musimy nacieszyć się innymi tytułami. Takim może być The Day Before.

The Day Before ze wczesnym dostępem

The Day Before zostało zapowiedziane już szmat czasu temu, a towarzyszyły jej niesamowite trailery, które były połączeniem The Last of Us, Grand Theft Auto, The Division i w sumie wszystkich najgłośniejszych gier ostatnich lat z otwartym światem. Finalnie projekt został okrzyknięty "scam'em" z powodu wielu obiecanych innowacji w grze, która nie posiadała budżetu z segmentu produkcji AAA. Teraz deweloperzy z Fntastic chcą pokazać niedowiarkom, że na ich produkt warto czekać.

Czytaj też: GTA VI na zdjęciu, które zdradza, jak wielka będzie mapa i całe Vice City! Oszałamiające

7 grudnia 2023 roku The Day Before ukaże się we wczesnym dostępnie na platformie Steam. W oficjalnym komunikacie studia czytamy — „Wybaczcie nam nie najlepszy marketing i zwiastuny. Każdego dnia uczymy się czegoś nowego i stajemy się lepsi. Prosimy, nie oskarżajcie nas o scam. To nie prawda. Nie wzięliśmy od nikogo nawet grosza […]. Prosimy, nie lekceważcie naszej pracy. Nie było łatwo. Jesteśmy tacy, jak Wy. Ciężko pracowaliśmy i jesteśmy niesamowicie szczęśliwi, że gra w końcu ujrzy światło dzienne” – czytamy w komunikacie prasowym.

Czytaj też: The Last Of Us Part III powstaje? Poznaliśmy pierwsze szczegóły i nowe postacie

Czy faktycznie The Day Before okaże się hitem i przeistoczy huczne obiecywania oraz reżyserowane trailery w coś, co gracze zapamiętają na długie lata? Oby ta historia doczekała się happy end'u.

Pieniądze to nie wszystko Paweł Wojciechowski

GTA 5 QUIZ: Sprawdź, ile pamiętasz z gry przed premierą Grand Theft Auto VI

Pytanie 1 z 10
Kto jest wydawcą GTA V?