Grand Theft Auto VI

i

Autor: Rockstar Games/Youtube

GTA VI

GTA VI to 1 TB i trzy ogromne miasta Vice City, Liberty City oraz San Andreas połączone w jedno?

2023-12-01 7:43

Do internetu trafia ostatnio masa fałszywych przecieków dotyczących Grand Theft Auto VI, a to wszystko dlatego, iż fani nieustannie doszukują się jakichkolwiek wskazówek dotyczących premiery ich ulubionej produkcji. Ostatnie plotki wskazywały na to, że w GTA VI ujrzymy ogromną mapę, łączącą 3 główne miasta, a sama produkcja miałaby zajmować na naszych dyskach 750 GB. Znany informator zweryfikował te informacje.

W ostatnim czasie po sieci lata wiele przecieków dotyczących Grand Theft Auto VI i fani sami nie wiedzą, jak odróżnić te prawdziwe informacje od tych fałszywych. Jak czytamy w serwisie Insider Gaming, Tom Henderson jeden z najbardziej wpływowych oraz cenionych insiderów chcę zaapelować, aby nie słuchać rozpowszechnianych plotek w Internecie przez osoby, które jak sam określa – nie wiedzą nic. Mowa tutaj o gigantycznych rozmiarach plików gry, oszałamiającej cenie, mapy obejmującej całą serię GTA, aż po wycieki z rozgrywki w rozdzielczości 8K – wszystko to widzieliśmy w ciągu ostatnich kilku tygodni.

Czytaj też: GTA VI to nie jedyna nowa gra Rockstar Games? Studio pracuje nad kolejną produkcją!

Insider dementuje plotki o GTA VI

W ostatnim czasie najgorętszy „przeciek” w mediach społecznościowych głosił, że GTA 6 będzie miało pojemność 750 GB i będzie miało historię trwającą „co najmniej” 400 godzin, co skwitował Tom Henderson jako śmieszne oraz nieprawdziwe. Sam określa to jako jedną z najdziwniejszych plotek, jakie kiedykolwiek słyszał na temat gry, a co gorsza, w rzeczywistości są ludzie, którzy przyjmują to za wiarygodne informacje.

Czytaj też: 5 gier dla fanów GTA! W te produkcje powinniście zagrać przed Grand theft Auto VI w 2023 roku!

Redaktor Insider Gaming wskazuje również na inną plotkę, dotyczącą oficjalnej ceny gry, która miała sięgać minimum 150 dolarów. Jak zaznacza, jest to kolejny przeciek bez żadnego potwierdzenia.

W ciągu ostatnich kilku miesięcy niektóre „przecieki” twierdziły, że GTA 6 będzie zawierało jedną z największych map w historii gier, łączącą San Andreas, Liberty City, Vice City i wszystko inne, co można sobie wyobrazić na jednym gigantycznym płótnie. W Internecie można znaleźć tysiące filmów i zdjęć, które rzekomo pochodzą z tytułu będącego w fazie tworzenia, ale jak zapewnia insider – zawsze są one demaskowane.

W dalszej części czytamy o tym, że tego rodzaju wycieki krążą po internecie od lat, a ludzie desperacko szukają wiadomości o GTA VI, które finalnie kończą się fałszywymi treściami, szczególnie kiedy mówimy tutaj o "informatorach z Twittera, czy TikToka".

Więc jeśli oczekiwaliśmy od Rockstar Games połączenia trzech map w Grand Theft Auto VI, co nie byłoby takie złe, tak będziemy musieli obejść się smakiem. Tom Henderson zdementował również plotki o ogromnym rozmiarze pliku, co w tym przypadku może nas cieszyć, bo prawie 1 TB potrzeby do uruchomienia gry, to "standard", na który nikt nie jest gotowy.

Polscy celebryci, którzy mają dużo dzieci

QUIZ dla fanów GTA! Jak dobrze pamiętasz tę kultową serię gier Rockstar Games?

Pytanie 1 z 11
W którym roku została wydana gra GTA V?
Listen on Spreaker.