GTA VI

i

Autor: Gametimes

GTA VI

GTA VI: Fani na tropie daty premiery i oficjalnej zapowiedzi gry. Rockstar zostawiło wskazówkę?

2023-10-02 8:05

Nadal o Grand Theft Auto VI wiemy tylko tyle, że powstaje i wcale ta szczątkowa informacja nie podoba się fanom serii. Z drugiej strony można odczuć wrażenie, jakby to Rockstar Games miało ogromny ubaw z dawania wskazówek oraz bawienia się z niecierpliwymi graczami. Jedno na pozór normalne zdjęcie wywołało w internecie lawinę spekulacji.

Rockstar Games jeszcze nie dawno udostępniło zdjęcie w mediach społecznościowych z okazji Święta Księżyca w GTA Online, oferując graczom darmowy przedmiot w grze. Choć post wydaje się dotyczyć jedynie festiwalu i wydarzenia, niektórzy spostrzegawczy fani serii szybko zwrócili uwagę na tło, na którym widoczny był kultowy napis Vinewood. Litery „V” i „I” są znacznie bardziej widoczne niż pozostałe, co skłoniło fanów do spekulacji, że była to celowa aluzja do GTA 6.

Czytaj też: GTA VI: Tego dnia ujrzymy zwiastun i datę premiery gry? Grafika pracownika Rockstar wywołała masę dyskusji

GTA VI bliżej niż dalej? Coraz więcej wskazówek

To nie pierwszy raz, kiedy fani spekulują na temat ukrytych wiadomości w postach Rockstar. Wpis z okazji 10. rocznicy GTA 5 również wywołał dyskusje w społeczności, ponieważ wielu uważało, że ten też zawierał wskazówkę dotyczącą nadchodzącego GTA 6.

Zdjęcie z okazji 10. rocznicy przedstawiało samolot zmierzający w stronę znaku przypominającego „VI”, a fani szybko zwrócili uwagę, że może to być kolejny zwiastun nadchodzącej gry. Społeczność była podzielona – niektórzy postrzegali post jako wyraźną wskazówkę, inni postrzegali go jako zwykły zbieg okoliczności lub nadużycie.

Tym razem jednak tak nie jest, ponieważ większość fanów GTA zdaje się zgadzać, że ten najnowszy post w mediach społecznościowych jest zamierzoną wskazówką lub zwiastunem GTA 6. „To jeden z niewielu przypadków, gdy myślę, że jest to zamierzone” – napisał jeden z fanów. „Ok, tym razem faktycznie wygląda to na celowe dokuczanie” – napisał kolejny.

Oczywiście całkiem duża społeczność jest również sceptycznie nastawionych do tego typu przekazu wiadomości o GTA VI i twierdzi, że to zwykły zbieg okoliczności lub kolejna zabawa Rockstar Games. Niemniej jednak według dyrektora generalnego Take-Two Interactive, Straussa Zelnicka, GTA VI ma ukazać się już w 2024 roku.

Wybory 2023. Debata "Super Expressu" Emerytury, kolejki do lekarza, programy socjalne

QUIZ dla fanów GTA! Jak dobrze pamiętasz tę kultową serię gier Rockstar Games?

Pytanie 1 z 11
W którym roku została wydana gra GTA V?
Listen on Spreaker.