GTA VI

i

Autor: Rockstar Games

GTA VI

GTA 6 za 300 zł jest OK. Mają usprawiedliwienie

2024-05-14 7:42

Podczas obecnej generacji konsol jesteśmy świadkami znacznych podwyżek cen za fizyczną kopię gry. Niestety często wysoka cena nie idzie w parze z dobrą jakością. Tego raczej nie będziemy musieli się obawiać w przypadku premiery Grand Theft Auto VI. Co ciekawe, fani nie boją się zapłacić ogromnej ceny za najnowszy twór Rockstar Games.

Fani GTA VI nie boją się wysokich cen

Na Reddicie zadano pytanie użytkownikom: „Czy kupilibyście Grand Theft Auto 6, gdyby to kosztowało więcej niż 70 dolarów? — czyli ponad 270 zł”. Ten wątek nie tylko poruszył wielu fanów, graczy, ale też obfitował w bardzo ciekawe spostrzeżenia oraz komentarze.

Czytaj też: GTA 6 nie jedyną niespodzianką w 2025 roku? Rockstar Games potwierdza powrót serii Bully

Do diabła, gdybym musiał, zapłaciłbym nawet 150 dolarów”. odpowiedział jeden z Redditorów, który kontynuował: „Musisz wiedzieć, jaką wartość otrzymujesz za swoje pieniądze. 70 dolarów to absolutnie nic w porównaniu z tym, co dostaniemy”.

Coraz więcej osób utożsamia ilość „treści” z płaconą ceną. Choć argument ten, co zrozumiałe, ma przeciwników, wielu będzie się nad nim zastanawiać: „Czy dostanę setki godzin za 70 dolarów?

Czytaj też: GTA 6 na godzinnym materiale z rozgrywki! Fani odkryli „skarbnicę wiedzy” o grze Rockstar Games

Inny użytkownik skomentował: „Mogliby sprzedać to za podwójną cenę i po prostu stwierdzić, że płacisz również za GTA Online 2. Nie widzę tutaj problemu.” — tym samym pokazując, że element gry online jest wart tyle samo, co historia.

W jednej z odpowiedzi mądrze zawarto ostrzeżenie: „Nie wydam 70 dolarów na grę, dopóki nie zobaczę zwiastuna przedstawiającego rozgrywkę”.

Ostatnie słowa CEO Take-Two mogły szykować fanów na znaczącą podwyżkę cen, ale o tym wspominaliśmy już w ostatnim artykule. W każdym razie pierwsze przecieki o przedsprzedaży mogą nam nieco bardziej rozjaśnić sytuację, jednak na potwierdzenie tych informacji przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać.

PlayStation 5 vs. Xbox Series X [PORÓWNANIE DODATKÓW] | ESKA XD - Blogier #9

GTA San Andreas QUIZ: Sprawdź, ile pamiętasz z gry przed premierą Grand Theft Auto VI

Pytanie 1 z 12
Dlaczego CJ wrócił do San Andreas?