GTA VI

i

Autor: Rockstar Games

GTA VI

GTA 6 ujawniło datę premiery przedsprzedaży?! Zaktualizowana strona nie pozostawia wątpliwości

2024-05-28 7:16

Aktualnie nie można jeszcze zamówić Grand Theft Auto VI w przedsprzedaży, ale eksploratorzy danych zlokalizowali już kod dotyczący zamówień przedpremierowych zarówno fizycznych, jak i cyfrowych wersji gry na stronie Rockstar Games. Fani uważają, że pod koniec 2024 r. obejrzymy drugi zwiastun i poznamy oficjalne ceny preorder-ów GTA VI.

Wszyscy gracze na całym świecie mają nadzieję, że wraz z końcem tego roku Rockstar Games wzmocni swój marketing dotyczący Grand Theft Auto VI i zaprezentuje nam drugi zwiastun. Prawdopodobnie w tym momencie również po raz pierwszy zobaczymy oficjalny fragment rozgrywki (tych nieoficjalnych nie brakuje). Kiedy rozpocznie się przedsprzedaż? Tego jeszcze nikt nie wie, jednak eksploratorzy danych znaleźli cenną informację na stronie dewelopera.

Czytaj też: GTA 6 będzie krótsze od Red Dead Redemption 2. Studio ma jednak zadbać o żyjący świat gry-usługi

Rockstar Games planuje drugi zwiastun GTA VI z jednoczesną przedsprzedażą?

Użytkownik Reddita Both_Play_3210 przeszukał zaplecze witryny Rockstar Games i znalazł pliki, które wspominały zarówno o fizycznych, jak i cyfrowych zamówieniach przedpremierowych.

Czytaj też: GTA 6 — Wyciekł gameplay z gry i zrzuty ekranu! Fani zachwycają się tytułem Rockstar Games

Po wprowadzeniu pewnych zmian na stronie Rockstar, które zwiększyły widoczność GTA VI, zdecydowałem się zbadać pliki konsoli i znalazłem wstępne zaprogramowanie schematów gry, w tym opcje wersji fizycznej i cyfrowej. Chociaż nie jest to monumentalne odkrycie, może wskazywać, że zbliżamy się do drugiego zwiastuna i być może ujawnienia informacji na temat dostępności zakupu i cen na końcu trailera” – napisał.

Może to oznaczać, że pod koniec 2024 roku fani Grand Theft Auto VI nie tylko otrzymają długo wyczekiwany drugi zwiastun gry, ale także możliwość zamówienia przedpremierowego najnowszego tytułu Rockstar Games.

PlayStation 5 vs. Xbox Series X [PORÓWNANIE DODATKÓW] | ESKA XD - Blogier #9

GTA QUIZ: Którą postacią z uniwersum gry Rockstar Games jesteś?

Pytanie 1 z 8
Które miasto nazwiesz swoim domem?