GTA VI

i

Autor: Rockstar Games

GTA VI

GTA 6 to brak 60 FPS i ogromna cena? To nie wszystko! Fani mają powoli dość

2024-05-27 7:20

Fani wciąż niecierpliwie czekają na drugi zwiastun Grand Theft Auto VI, ale jak można wnioskować po ostatnich raportach, szybko go nie zobaczą. Według najnowszych przecieków, Rockstar Games ma rzekomo planować opóznienie premiery gry, aż do 2026 r.

GTA VI dopiero w 2026 roku?

Grand Theft Auto VI posiada oficjalną datę premiery, zaplanowaną oraz ogłoszoną przez Rockstar Games na 2025 roku. Jednak prócz tej wiedzy, dokładny dzień, czy miesiąc jest skryty w mgle. Od czasu ukazania graczom pierwszego zwiastuna, Rockstar Games i Take-Two Interactive nie zawęziły okna premiery, a najnowsze doniesienia dają nam do zrozumienia, że doczekamy się jeszcze sporego opóźnienia.

Czytaj też: GTA 6 — Preorder gry wyciekł do sieci! Rockstar Games zaktualizował stronę. Znamy daty

W lutym Bloomberg poinformował nas, że Rockstar nakazał deweloperom powrót do biur w kwietniu. Teraz kolejny raport rzuca światło na to, dlaczego studio może być nieugięte w kwestii pracy z biura. Pracownicy Rockstar rozmawiający z Aftermath pod warunkiem zachowania anonimowości, powiedzieli niedawno, że wielu programistów czuje się oślepionych nakazem powrotu do biura. Tymczasem inni martwią się, że Rockstar powróci do niezdrowych praktyk związanych z crunchem.

Czytaj też: GTA 6 i PS5 Pro w zestawie mogą zmiażdżyć nasze portfele. Nadchodzą astronomiczne ceny?

Źródła dalej podawały, że rozwój GTA 6 „pozostaje w tyle”, pozostawiając Rockstara w obawie, że nie będzie miało innego wyjścia, jak tylko opóźnić niecierpliwie oczekiwaną grę. Jak czytamy dalej, nie jest jednak wykluczone opóźnienie do 2026 r.; taka możliwość stanowi obecnie „zapasowy plan” lub „ sytuację awaryjną”.

Czytaj też: GTA 6: Kolejne nowe wideo z gry! Gracze są w szoku po tym, co zobaczyli

PlayStation 5 vs. Xbox Series X [PORÓWNANIE DODATKÓW] | ESKA XD - Blogier #9

GTA QUIZ: Którą postacią z uniwersum gry Rockstar Games jesteś?

Pytanie 1 z 8
Które miasto nazwiesz swoim domem?