GTA VI / PS5

i

Autor: Rockstar / Sony

GTA VI

GTA 6 PS5 bundle nadchodzi?! Zestaw z konsolą poruszył fanów. „Mam tego dość”

2024-05-15 7:37

To było kilka trudnych miesięcy dla tych, którzy czekali na GTA VI, ponieważ pierwszy zwiastun gry wydany w grudniu ubiegłego roku ujawnił, że premiera gry nastąpi w 2025 roku, ale od tego czasu Rockstar Games zamilkło. Teraz użytkownicy dzielą się tym, co uważają za oficjalne pakiety GTA VI z PlayStation 5.

Fani ostro o rzekomym zestawie PS5 i GTA VI

Fani na Reddicie podzielili się ostatnio swoją frustracją z twórcami mediów społecznościowych, którzy publikują rzekomo oficjalne pakiety PlayStation 5 zawierające kopię Grand Theft Auto VI. Co jest w tym najdziwniejsze? Oczywiście fakt, iż gra nie została jeszcze ukończona, a Rockstar Games nie pokazał nam drugiego trailera.

Ważne: GTA 6: Take-Two anuluje projekty o wartości 140 mln dolarów i zwalnia około 579 pracowników

Użytkownik Reddita Adventure_Tim3 stwierdził, że ma dość oglądania postów, a także komentujących, którzy w jakiś sposób uważają zdjęcia PlayStation 5 w zestawie z GTA VI za wiarygodne — chociaż twórcy tych postów dokładają wszelkich starań, abyśmy im uwierzyli.

Czytaj też: GTA 6 opóźnione? Akcje Take-Two mocno spadają! Fani obawiają się najgorszego

Następnie odnosi się on ludzi wykorzystujący sztuczną inteligencję do tworzenia fałszywych plakatów, grafik pudełkowych, rozgrywki i nie tylko, próbując wprowadzić odbiorców w błąd.

Czytaj też: GTA 6: gameplay z napadu w Internecie! Fanom zabrakło słów. „Jest epicko”

Oczywiście nie oznacza to, że pewnego dnia nie będzie oficjalnego pakietu PlayStation 5 z GTA VI, ale z pewnością nie stanie się to w najbliższym czasie, chyba że ktoś wynalazł wehikuł czasu i nic nie powiedział.

PlayStation 5 vs. Xbox Series X [PORÓWNANIE DODATKÓW] | ESKA XD - Blogier #9

GTA San Andreas QUIZ: Sprawdź, ile pamiętasz z gry przed premierą Grand Theft Auto VI

Pytanie 1 z 12
Dlaczego CJ wrócił do San Andreas?