GTA VI

i

Autor: wallpaperflare https://www.wallpaperflare.com/grand-theft-auto-vi-gta-vi-gta-6-wallpaper-bspzm

GTA VI

GTA 6 otrzyma nową funkcję, którą pokochają gracze! Informacje wyciekają do sieci

2023-08-23 13:59

Podczas gdy do sieci trafia masa informacji o fabule, postaciach oraz dacie premiery GTA 6, czasem możemy być świadkami interesujących przecieków dotyczących nowych funkcji, które Rockstar ma zamiar zaimplementować w najnowszej części z serii. Jeden z nich mówi nam, że w GTA będziemy mogli czatować, za sprawą aplikacji na wzór Whatsapp.

Aktualnie możemy być świadkami ogromnej imprezy poświęconej fanom gier, czyli Gamescome, jednak świat wirtualnej rozrywki ma właściwie tylko jedno pytanie, na które należy odpowiedzieć – kiedy zostanie ogłoszone GTA 6? Przez ostatnie kilka lat czekanie zrobiło się długie i żmudne, ale przecieki kierują graczy we właściwym kierunku. Prawie potwierdzono, że wrócimy do kultowej scenerii Grand Theft Auto, czyli Vice City, i rozegramy historię w stylu Bonnie i Clyde’a, która kręci się wokół dwóch grywalnych postaci – mężczyzny oraz kobiety. Najwidoczniej to nie wszystkie niespodzianki, ponieważ nasi protagoniści będą mogli również czatować!

W GTA 6 ujrzymy aplikację na wzór WhatsApp

Chociaż programiści i ich wydawcy postanowili usunąć wszystkie filmy oraz obrazy, wiele z nich na całe szczęście się uchowało. Niektóre zostały znacznie zmienione – w tym dotyczące niektórych lokalizacji na mapie – ale najnowsze pozostają nietknięte. W jednym z klipów, na którym męski bohater jest w nocnym klubie, pojawia się wyskakujące okienko z informacją, że otrzymał nową wiadomość w serwisie „WhatUp”. Jest to wyraźnie powiadomienie z popularnej aplikacji do przesyłania wiadomości WhatsApp, więc nadal będziemy widzieć jej parodie w świecie GTA 6.

Jak zauważono, nie jest to zupełnie nowa rzecz, ponieważ pojawiła się we wrześniu 2022 roku, ale wielu fanów usłyszało o niej dopiero teraz. Sprawa wyszła na jaw stosunkowo późno i wielu potencjalnych autorów przecieków próbuje przekazać ją jako własną informację – tak oczywiście nie jest.

Zagłębiając się jednak bardziej w temat, możemy robić sobie nadzieje na to, że faktyczny tryb RP trafi do GTA 6 Online, a nawet i w trybie singleplayer będziemy mieli możliwość interakcji ze światem. Czym przecież byłoby życie bez Social Mediów? Dla niektórych z pewnością niczym, jednak bez wątpienia jest to miejsce, w którym znajdziemy nowych znajomych, ważne informacje ze świata, czy poczytam "głupoty", aby zrelaksować się po ciężkim dniu – dlaczego tego mielibyśmy nie ujrzeć w GTA 6? Tutaj nasuwa się pytanie, jak bardzo Rockstar Games postanowi rozwinąć aplikację „WhatUp” i czy stanie się ona nieodzownym elementem serii, który nada grze jeszcze większego realizmu?

Express BIEDRZYCKIEJ - płk Andrzej KRUCZYŃSKI

QUIZ dla fanów GTA! Jak dobrze pamiętasz tę kultową serię gier Rockstar Games?

Pytanie 1 z 11
W którym roku została wydana gra GTA V?
Listen on Spreaker.