GTA VI

i

Autor: Rockstar Games

GTA VI

GTA 6 online. Wyciekł pierwszy gameplay! Znamy szczegóły trybu wieloosobowego

2024-06-11 7:48

Każdy dzień powoli przybliża nas do długo wyczekiwanej premiery Grand Theft Auto VI, która planowo ma odbyć się w 2025 roku. Pomimo tego fani są niecierpliwi, co widać na każdym kroku. Teraz jeden z nich postanowił podzielić się z nami nowym materiałem wideo z trybu GTA VI Online.

Poza potwierdzeniem istnienia gry i wypuszczeniem pierwszego zwiastuna w grudniu ubiegłego roku, Rockstar Games pozostaje powściągliwe w kwestii tego, czego fani mogą się spodziewać po Grand Theft Auto VI. Ciężko dziwić się deweloperom, skoro i tak codziennie wyciekają nowe grania wideo z napadów, czy podróżującej przez świat Lucii. Swego czasu w sieci królował jednak jeden film (który został już usunięty) i przekazał nam więcej wieści na temat GTA 6 Online.

Czytaj też: GTA 6: Take-Two anuluje projekty o wartości 140 mln i zwalnia około 579 pracowników

GTA VI Online zdradza ułamek tajemnic

Opublikowane gameplay na Twitterze przez InfinityBesk, ujawniło, że komponent sieciowy gry może umożliwiać udział maksymalnie 32 graczom i jak słusznie zauważyli komentujący, nie jest do duża zmiana względem GTA 5. Kolejną cechą, którą pokazała rozgrywka, była możliwość podnoszenia ciał innych graczy i noszenia ich na ramieniu.

„Szukałem trochę przecieków o GTA 6, żeby zobaczyć, czy znajdę coś nowego, i tak, znalazłem pierwszy materiał z GTA 6 Online” – napisał InfinityBesk.

Oczywiście do finalnej wersji Grand Theft Auto VI jeszcze daleka droga i nie wiemy, czy tryb Online zadebiutuje w dniu premiery samej gry. Miejmy jednak nadzieje, że GTA VI Online ponownie da nam dużo frajdy z samej rozgrywki.

PlayStation 5 vs. Xbox Series X [PORÓWNANIE DODATKÓW] | ESKA XD - Blogier #9

GTA QUIZ: Którą postacią z uniwersum gry Rockstar Games jesteś?

Pytanie 1 z 8
Które miasto nazwiesz swoim domem?