GTA VI

i

Autor: Rockstar Games

GTA VI

GTA 6 — Okładka gry wzburzyła fanów! „Zaraz ruszy przedsprzedaży”. Są pewni

2024-05-28 7:53

Rockstar Games zaktualizowało niedawno swoją stronę internetową poświęconą Grand Theft Auto VI, aby zrobić miejsce na nadchodzące filmy, zrzuty ekranu itp. To spowodowało prawdziwe szaleństwo wśród oczekujących fanów.

Fandom GTA po raz pierwszy dowiedział się o aktualizacjach, gdy konto @GTAVI_Countdown udostępniło na Twitterze zdjęcie zaktualizowanej strony. „Rockstar właśnie dodał GTA VI do bazy danych witryny, która zawiera elementy zastępcze dla 4 zrzutów ekranu, okładkę i datę premiery” – czytamy w tweecie. Ten dowód, który potwierdził ciche działania Rockstar Games spowodował, że gracze zapełnili króliczą norę spekulacji.

Czytaj też: GTA 6: Drugi zwiastun tuż za rogiem! Rockstar Games szykuje się do ujawnienia

Rockstar potajemnie działa. Fani wariują

Kiedy Rockstar usunął nową stronę, dodano dodatkową atmosferę tajemniczości. Detektywi GTA na Reddicie zauważyli, że kod nadal istnieje i po zapoznaniu się ze wszystkimi różnymi aspektami kodu jedna z osób stwierdziła: „Zakładam, że wszystko zostanie opublikowane w tym samym czasie, czyli pomiędzy chwilą obecną a rozmową z inwestorami”.

Jeśli wejdzie na rynek, prawdopodobnie otrzymamy zamówienia w przedsprzedaży, a nawet datę premiery GTA VI!” – dodali jeszcze inni.

Jury nadal nie rozstrzygnęło, czy premiera nowej gry odbędzie się zgodnie z planem; jak teoretyzują analitycy branżowi, czy może premiera Grand Theft Auto VI zostanie przesunięta do 2026 roku.

PlayStation 5 vs. Xbox Series X [PORÓWNANIE DODATKÓW] | ESKA XD - Blogier #9

GTA San Andreas QUIZ: Sprawdź, ile pamiętasz z gry przed premierą Grand Theft Auto VI

Pytanie 1 z 12
Dlaczego CJ wrócił do San Andreas?