GTA VI

i

Autor: Rockstar Games

GTA VI

GTA 6 na nowym wideo z gry! Wyciek oszołomił graczy. Nigdy wcześniej tego nie widzieli

2024-05-27 7:16

Bez wątpienia pojawienie się Grand Theft Auto VI będzie największą premierą gier wideo ostatniej dekady, przynajmniej od czasu GTA V. Po miesiącach plotek i przecieków Rockstar Games wypuściło pierwszy oficjalny zwiastun GTA VI, jednak na kolejny jeszcze trochę poczekamy. To nie przeszkadza jednak innym udostępniać filmów z gry... Najnowszy pokazuje urywek z gry oraz główną bohaterkę będącą w klubie ze striptizem.

GTA VI z kolejnym wyciekiem. Gracze powrócą do słynnej lokacji z Vice City

Przed ujawnieniem oficjalnego zwiastuna rzekomy syn dewelopera ujawnił materiał z rozgrywki w GTA VI, co oczywiście nie spodobało się spółce-matce Rockstar Games, Take-Two Interactive. Miejmy nadzieję, że pomimo wybryków syna, ojciec ten nadal jest zatrudniony w Rockstar Games. Skoro już mowa o przeciekach, w mediach społecznościowych krąży kolejny materiał z gry, co ciekawe, tym razem z klubu ze striptizem z jednej z lokalizacji Vice City.

Czytaj też: GTA 6: gameplay z napadu w Internecie! Fanom zabrakło słów. „Jest epicko”

Pamiętaj, że do czasu przeczytania tego artykułu materiał filmowy dotyczący klubu ze striptizem z GTA VI mógł zostać usunięty z konta na Twitterze należącego do Dead__Light69.

Czytaj też: GTA 6: Szczegółowa mapa Vice City wycieka! Zobaczcie, co zaoferuje nam ogromny świat

Warto również zauważyć, że materiał z rozgrywki pochodzi z bardzo wczesnej wersji gry; co oznacza, że wiele tekstur i animacji nie zostało poprawionych ani zaimplementowanych. Zatem ostateczna wersja będzie z pewnością wyglądać znacznie lepiej.

Czytaj też: GTA 6: Znamy ilość FPS na konsolach? Gracze staną przed ważną decyzją

PlayStation 5 vs. Xbox Series X [PORÓWNANIE DODATKÓW] | ESKA XD - Blogier #9

GTA IV. QUIZ! Sprawdź, ile pamiętasz z gry przed premierą Grand Theft Auto VI

Pytanie 1 z 10
Jak nazywa się zabawny kulturysta z GTA IV?
Listen on Spreaker.