GTA VI

i

Autor: Rockstar Games

GTA VI

GTA 6 będzie potrzebował 1 TB wolnej pamięci? Wyciekły pliki i rozmiar gry!

2024-06-06 7:45

To prawda, że prawdopodobnie jest jeszcze za wcześnie na dyskusję na temat rozmiaru pliku GTA VI. W końcu niedawno dowiedzieliśmy się, że premiera gry nastąpi dopiero jesienią 2025 r. Mimo wszystko cieszą najnowsze doniesienia, informujące nas o potrzebnie znacznie mniejszej ilości pamięci na naszym dysku.

GTA VI a przypuszczalny rozmiar plików

Według wątku Reddit autorstwa Denso95, w którym wymieniono różne informacje na temat wyciekających wcześniej wideo, gameplay'u oraz informacji na temat gry, udostępniono przypuszczalny rozmiar pliku Grand Theft Auto VI.

Czytaj też: GTA 6 z ujawnionymi nazwiskami głównych aktorów! Wiemy, kto zagra Lucię i Jasona

Najwyraźniej wersja deweloperska, w której pokazano rozgrywkę, miała rozmiar około 80 GB i przewiduje się, że pełna gra w 2025 r., kiedy wszystko będzie już gotowe, będzie ważyć około 200 GB.

Czytaj też: GTA 6 może przegrać w tym elemencie z Assassin’s Creed Shadows. Potwierdza to nowy wyciek! 

Dla porównania GTA V miało około 100 GB, podczas gdy Red Dead Redemption 2 miało 150 GB, choć biorąc pod uwagę przypuszczalny rozmiar świata GTA VI, nie byłoby wielką niespodzianką, gdyby rozmiar był jeszcze większy.

Teraz pozostaje czekać, kiedy to Rockstar Games wypuści drugi zwiastun GTA VI, który, jak mają nadzieję fani, pokaże faktyczny przebieg rozgrywki i potwierdzi najnowsze przecieki i plotki na temat gry.

5 najtrudniejszych gier wszech czasów na PS5, XBOX i PC! Doprowadzą was do szewskiej pasji

GTA QUIZ: Którą postacią z uniwersum gry Rockstar Games jesteś?

Pytanie 1 z 8
Które miasto nazwiesz swoim domem?