God of War Ragnarök: Valhalla. Wybierz się w podróż do Valhalli i odkryj walkę w nowej odsłonie

i

Autor: Materiały prasowe Zdjęcie poglądowe

GRY

God of War Ragnarök: Valhalla. Wybierz się w podróż do Valhalli i odkryj walkę w nowej odsłonie

2023-12-08 15:05

Firma Sony Interactive Entertainment przygotowała specjalny prezent dla wszystkich fanów serii God of War. Bezpłatne DLC do God of War Ragnarök – Valhalla zostało zapowiedziane w trakcie tegorocznej gali The Game Awards. Dodatek ukaże się już 12 grudnia. Więcej informacji znajdziecie w tym artykule!

God of War Ragnarök: Valhalla będzie epilogiem do wydarzeń z God of War Ragnarök, w którym gracze udadzą się w bardzo osobistą i refleksyjną podróż.. Kratos, sprowadzony do tajemniczych wybrzeży Valhalli w towarzystwie Mimira, wkroczy w jej nieznane głębiny, aby stawić czoła echom swojej przeszłości.

Walka w nowej odsłonie

Valhalla oferuje nowe doświadczenia w walce, łącząc znane już mechaniki z elementami roguelite. Gracze będą eksplorować tajemnicze obszary Valhalli, stawiając czoła nowym wrogom i niespodziankom. Porażka nie jest definitywna, a każda próba przyniesie nowe zasoby, które można wykorzystać do trwałego ulepszania postaci. Dla osób posiadających God of War Ragnarök, dodatek będzie dostępny za darmo w PlayStation Store.

Pomorskie. Odwiedziłam knajpę Harry'ego Pottera w Gdańsku

Więcej informacji na temat God of War Ragnarök: Valhalla znajduje się na blogu PlayStation. Zwiastun God of War Ragnarök: Valhalla znajduje się na YouTube PlayStation, ale możecie obejrzeć go również poniżej! 

Źródło: Materiały prasowe

Quiz: Popularne gry komputerowe. Czy rozpoznasz grę po zdjęciu z rogrywki?

Pytanie 1 z 11
To najnowsza gra z niezwykle popularnej serii. Fani nadal czekają na jej kontynuację. Mowa o:
Quiz: Popularne gry komputerowe. Czy rozpoznasz grę po zdjęciu z rogrywki?