Gdyby Snape opiekował się Harrym. Zdumiewająca wersja Harry'ego Pottera na kilku obrazkach!

i

Autor: LILO/SIPA/EAST NEWS / https://www.instagram.com/p/Czyqnu5q3A0/ Zdjęcie poglądowe

Harry Potter

Gdyby Snape opiekował się Harrym. Zdumiewająca wersja Harry'ego Pottera na kilku obrazkach!

2023-11-20 11:07

Miłość Severusa do Lily Potter była piękna, czysta i trwała przez całe życie. Niestety, nie pomogła mu ona przezwyciężyć niechęci do Harry'ego, który był bardzo podobny do swojego ojca i wielkiego wroga Severusa. A gdyby jednak było inaczej? Jak mógłaby wyglądać ta seria książek, gdyby Snape przezwyciężył w sobie tę nienawiść? AI znowu przeszła samą siebie!

Harry po śmierci rodziców trafił pod opiekę swojej ciotki i wuja. Tak musiało pozostać do swoich 17 urodzin, chociaż jego największym marzeniem było zamieszkać razem z Syriuszem. Co by się jednak stało, gdyby Snape postanowił go odnaleźć i zaopiekował się chłopcem? Chociaż nauczyciel eliksirów delikatnie mówiąc ,,nie przepadał'" za Potterem, to wszystko mogłoby potoczyć się zupełnie inaczej, gdyby w imieniu swojej miłości do Lili potraktował go jak rodzonego syna. Sztuczna inteligencja pokazała ich relację, gdyby tak właśnie się stało. Te obrazki są po prostu niesamowite i nikogo nie może zaskoczyć fakt, że Harry trafiłby do Slytherinu i zaprzyjaźnił się z Draco. W końcu chciałby być taki, jak jego przyszywany ojciec!

"Harry Potter". Fred i George Weasley po latach. Tak dziś wyglądają rudowłosi żartownisie z kultowej serii filmów: James i Oliver Phelps

Harry Potter. Postacie z książek na obrazach sztucznej inteligencji!

To nie pierwszy raz, gdy AI zaskakuje i pokazuje nam alternatywne wersje sagi o Chłopcu, który przeżył. Twórca z YouTube poprosił AI o wygenerowanie podobizn postaci opisanych w książkach o Harrym Potterze. Teraz możecie zobaczyć, jak wygląda Harry, Ron i Hermiona!

Harry Potter QUIZ: Sprawdź, czy jesteś prawdziwym Ślizgonem

Pytanie 1 z 10
Gdzie znajduje się dormitorium ślizgonów?