Fortnite

i

Autor: Epic Games

Fortnite

Fortnite i Nintendo z nowymi skinami dla graczy? To mogłaby być wiekopomna kolaboracja

2023-12-11 7:52

Dyrektor Epic Games oficjalnie zdradził, że próbował negocjować z Nintendo w sprawie dodania niektórych z ich kultowych postaci do Fortnite. Do tej pory Epic Games współpracowało z innymi znanymi markami i ikonami popkultury. Czy Mario i Zelda kiedykolwiek trafią do Fortnite?

Pozornie od czasu premiery w 2017 roku, Fortnite nie ma końca, jeśli chodzi o możliwości współpracy i przecinania się z postaciami popkultury. Dotyczy to zarówno anime, takich jak My Hero Academia, Dragon Ball oraz Naruto, jak i prawdziwych muzyków, takich jak Eminem, The Weeknd, czy Ariana Grande. Różne gry były również inspiracją dla Fortnite do nawiązania kolaboracji, od Solid Snake z Metal Gear, Master Chief z Halo, a nawet postacie ze Street Fighter, takie jak Ryu i Chun-Li. Epic Games ujawniło, że jedną z firm, z którą próbowało negocjować w przeszłości, jest Nintendo. Firma chciała wprowadzić kultowych bohaterów w mega-crossoverowy tryb Battle Royale.

Czytaj też: Fortnite LEGO Trailblazer Tai i Explorer Emilie Skins — jak zdobyć skórki za darmo? Wyjaśniamy

Czy postacie z gier Nintendo Switch trafią do Fortnite?

W rozmowie z Axiosem dyrektor wykonawczy Epic Games, Saxs Persson, zdradza, że wydawca niejednokrotnie próbował negocjować z japońskim gigantem gier, aby włączyć postacie Nintendo do Fortnite. Według Perssona Epic Games namawiało Nintendo do współpracy, choć sądząc po komentarzu Perssona, negocjacje wydawały się dość jednostronne.

Czytaj też: The Weeknd Fortnite — Data premiery, jak zdobyć skiny, cena i Festiwal. Wszystko, co wiemy

Pomimo liczby graczy, którzy bardzo chcieliby zobaczyć postacie Nintendo w Fortnite, nie wydaje się, aby miało to nastąpić w przyszłości. Nintendo jest przede wszystkim marką przyjazną rodzinie i jest mało prawdopodobne, że japoński gigant chciałby, aby jego bohaterowie zostali zastrzeleni, wykonali jakąkolwiek animację Fortnite, która mogłaby źle świadczyć o firmie, lub pojawiła się na konkurencyjnych platformach. Chociaż współpraca pomiędzy Nintendo i Fortnite prawdopodobnie nigdy nie dojdzie do skutku, Epic Games nadal będzie próbować dodać postacie Nintendo do swojej gry. „Nintendo ma swoją strategię i my mamy swoją strategię. Mamy nadzieję, że w pewnym momencie wykorzystamy ich postacie” – powiedział Perrson. „Naszym graczom by się to spodobało” – dodał.

Czytaj też: Fortnite LEGO zestaw Lamy — Darmowy prezent dla fanów na całym świecie. Jak go zdobyć?

Strajk w niemieckim transporcie publicznym wywołał ogromny chaos

XBOX QUIZ: Jak dobrze znasz konsole Microsoft'u?

Pytanie 1 z 10
Jak nazywa się kamera ruchu na konsole XBOX?