EA Sports FC 24

i

Autor: EA

EA Sports FC 24

EA FC 24. QUIZ! Sprawdź, ile pamiętasz z serii FIFA

2023-11-13 7:45

Wraz z premierą FIFA 23 od Electronic Arts świętowaliśmy 30-lecie tytułu traktującego o rywalizacji na wirtualnej murawie. Niektórzy fani są z tytułem od lat, a niektórzy dopiero rozpoczęli swoją przygodę z tworem EA, jednak od aktualnego roku już nigdy więcej nie zagramy w FIFĘ, ponieważ ta przeobrazi się w EA Sports FC. Właśnie zakończenie współpracy pomiędzy EA a Międzynarodową Federacją Piłki Nożnej zmotywowało nas do stworzenia ostatecznego QUIZ z wiedzy o grze FIFA.

QUIZ: Sprawdź, ile pamiętasz z serii FIFA

Umarł król, niech żyje król! Jednak za nim dojdzie do ostatecznej przesiadki z tytułu FIFA na EA Sports FC mamy dla was ostatni quiz, który podsumuje waszą wiedzę o 30-letnim tytule Electronic Arts. Na przestrzeni tych wszystkich lat doświadczyliśmy masy innowacji, zmian w rozgrywce, a i nasi ulubieni piłkarze z młodych lat przestali już aktywnie gościć na prawdziwych, jak i tych wirtualnych murawach. Przed rozpoczęciem nowej ery z EA Sports FC warto jeszcze raz skupić się na tej pięknej historii z serią FIFA, która przyczyniła się do stworzenia ogromnego community na całym świecie, zapewniając fanom piłki nożnej tematy do rozmów nie tylko tyczących się tych prawdziwych zmagań piłkarskich. Czas na ostateczny QUIZ o serii FIFA!

Czytaj też: EA Sports FC 24 — najlepsi piłkarze do Ewolucji. Nieugięty Skrzydłowy, Szybka Ochrona, Złote Rozświetlenie i założyciele

EA Sports FC 24. QUIZ! Sprawdź, ile pamiętasz z serii FIFA

Pytanie 1 z 11
Jak nazywała się pierwsza FIFA?
Gen. Skrzypczak o planach Putina