Dragon Ball

i

Autor: Dragon Ball wiki

Dragon Ball

Dragon Ball ujawnia 20-letnią grafikę Akiry Toriyamy. Tego jeszcze nie widzieliśmy!

2024-05-17 7:32

Pracownicy Dragon Ball odsłonili ilustrację Gotenksa sprzed prawie 20 lat, którą stworzył sam, nieżyjący już Akira Toriyama – będącej połączeniem Gotena i Trunksa – z jego figlarnym uśmiechem i zabawną kolorystyką, które uznano za najważniejsze elementy grafiki.

Praca 20-letniego Akiry Toriyamy odsłonięta

Oficjalna strona Dragon Ball opublikowała zdjęcie Gotenksa w ramach swoich długotrwałych Archiwów Toriyama – cotygodniowej prezentacji rzadkich dzieł sztuki Toriyamy, dostępnych tylko przez 24 godziny na dobę. Ilustracja pochodzi z Jump Comics „Dragon Ball” Complete Edition: Tom 32, wydanego po raz pierwszy 4 marca 2004.

Czytaj też: Dragon Ball: Oto ostatnie słowa Akiry Toriyamy do słynnego twórcy anime. „Rób, co w Twojej mocy!”

Gotenks

i

Autor: Dragon Ball

Powyższe zdjęcie zawiera także krótki opis, który brzmi: „Gotenks pojawił się na okładce tomu 25, a Goten i Trunks odnieśli sukces w fuzji. Ta poza, z szeroko rozłożonymi rękami i nogami oraz psotnym uśmiechem pokaż zarówno odwagę, jak i pewien urok”. Fuzja Gotenks, Gotena i Trunksa była pierwszym udanym przypadkiem Fuzji Tańca w mandze Dragon Ball, wykorzystując tę technikę jeszcze przed formą Goku i Vegety.

Czytaj też: Dragon Ball: Pierwszy redaktor ostro o najpopularniejszym anime! „To się nigdy nie uda”

Archiwa Toriyamy w dalszym ciągu ukazują, w jaki sposób dziedzictwo twórcy Dragon Ball sięga do teraźniejszości, oczarowując kolejne pokolenia fanów i przywracając wspomnienia tym, którzy z serią są od samego początku.

Przygotowano Strefy manga, anime, fandom

Dragon Ball QUIZ: Sprawdź swoją transformację! Jesteś jak Super Sayian, a może Great Ape?

Pytanie 1 z 10
Z jakiej planety pochodzisz?