Anime

Dragon Ball — Twórcy kultowego anime prezentują nową serię dla fanów Goku i Vegety

2024-03-05 9:20

Chociaż seria Sand Land może wydawać się nowym doświadczeniem dla większości odbiorców, tak naprawdę manga Akiry Toriyamy zaczęła się już ponad 20 lat temu. Podążanie za grupą łotrzyków i padlinożerców na postapokaliptycznym pustkowiu rodem z Mad Maxa jest interesującym doświadczeniem. Teraz obejrzymy pełen serial animowany.

Anime Sand Land twórców Dragon Ball jeszcze w 2024 r. na Disney Plus i Hulu

Premiera anime na podstawie mangi Akiry Toriyamy, Sand Land, swoją premierę na Disney Plus i Hulu będzie mieć 20 marca. Łącznie serial ma wyemitować 13 odcinków, a epizody będą pojawiać się co tydzień w środę. To dość typowa strategia wydawnicza, dająca fanom ogromną dawkę emocji. Warto zaznaczyć, że fabuła serialu będzie odbiegać od filmu, co pozwoli fanom mangi na nowo zanurzyć się w świecie Toriyamy.

Czytaj też: 6 anime dla fanów Dragon Ball. Zaskakujące seriale, których jeszcze nie wiedzieliście

Mangaka jest w tym roku bardzo zajęty i to nie tylko wypuszczeniem Sand Land, ale także powrotem do Dragon Ball - nowego projektu o nazwie Daima. Ten opowie o złym czarodzieju, który przemieni wszystkich bohaterów w dziecięce wersje samych siebie.

Czytaj też: Dragon Ball QUIZ. Którą postacią z anime jesteś? Skrywa się w was Son Goku, Vegeta, a może Cell!

Więc teraz młody Goku, młody Vegeta i reszta "dzieciaków" muszą pokonać zło. Brzmi to nieźle, ale powrót Toriyamy jako twórcy naprawdę dobrze wróży. Fani zawsze mogą cieszyć się, gdy Toriyamy nie tylko wraca do formy, ale nadal tworzy niesamowite historie.

Czytaj też: Dragon Ball QUIZ. Jesteś jak Son Goku, czy Vegeta? Sprawdź sam

KUKIZ PO KOMISJI

QUIZ Dragon Ball. Jak dobrze znasz Son Gohana?

Pytanie 1 z 10
W której serii Dragon Ball po raz pierwszy ujrzeliśmy Son Gohana?