Screen ze zwiastuna Dragon Ball: Time & Space

i

Autor: Screen ze zwiastuna Dragon Ball: Time & Space

Gry

Dragon Ball: Time and Space. Powstaje kolejna gra w świecie Smoczych Kul!

2023-10-18 8:47

Powstaje nowa gra osadzona w uniwersum anime Dragon Ball. Fani serii zapewne nie raz zastanawiali się, jak to jest być potężnym wojownikiem jak Songo. Dzięki nowej grze gracze będą mogli stworzyć własnego wojownika i poznać postacie z anime. Sprawdźcie, co już wiadomo o grze Dragon Ball: Time and Space.

Gra Dragon Ball: Time and Space

Dragon Ball: Time & Space to gra MMO wywodząca się z gry o nazwie Dragon Ball Legend of Time and Space z 2019 roku. Był to projekt, który nie został ukończony, a gra w fazie testów była dostępna tylko w Azji. Zgodnie z zapowiedzią pod nowym trailerem gra Dragon Ball Time & Space będzie dostępna na całym świecie i odwzoruje świat znany fanom. Jak możemy przeczytać w opisie poniżej zwiastuna gry:

„Celem tego projektu jest naprawienie błędów, które występowały w oryginalnej wersji gry, takie jak całkowita zmiana systemu ruchu i fizyki gry, znaczne ulepszenie walki dzięki lepszym animacjom, naprawienie niektórych błędów występujących w grze detalicznej, poprawa wrażeń z wykonywania zadań i usunięcie niewidzialnych ścian z map, dając graczowi swobodę eksploracji dowolnej części otwartego świata, czy to pływania w rzekach, czy wspinania się po górach, możesz odkrywać to wszystko razem ze swoimi przyjaciółmi!”

Dragon Ball: Time & Space ma być grą z otwartym światem, który pozostaje wierny serii Dragon Ball. Gracze będą mogli stworzyć własną postać, rozwijać swoje umiejętności, wykonywać zlecone zadania przez znane z anime postacie NPC i walczyć boku ulubionych postaci, takich jak Goku, Vegeta, Gohan, Trunks, Piccolo i wielu innych Wojowników Z. Wszystko to aby bronić Ziemi przed siłami zła. Jak przeczytać możemy na stronie gry, jej twórcom zależy na jak najwierniejszym odwzorowaniu zarówno miejsc z lore, jak i słynnych postaci, ich charakterów i ruchów, a także na odtworzeniu ich słynnych technik walk, by gracze mogli poczuć, że są częścią świata, który poznali w komiksach i serialach. Gra Dragon Ball: Time & Space jest obecnie w fazie rozwoju i nie podano dokładnej daty jej premiery. Jednak jeśli uda się dokończyć ten projekt to niewątpliwie będzie to gra, na którą czekało wielu fanów Dragon Ball.

QUIZ: Czy rozpoznasz bohaterów Dragon Ball Z po samych zdjęciach? ARCYTRUDNY test!

Pytanie 1 z 16
Jak nazywa się ten bohater z Dragon Ball Z?
Dragon Ball