Dragon Ball

i

Autor: Dragon Ball wiki

Dragon Ball

Dragon Ball. Tak wygląda ostatnia praca Akiry Toriyamy. Fani nie szczędzą słów zachwytu

2024-06-07 7:39

Ostatnio dowiedzieliśmy się o planowanej przerwie mangi Dragon Ball Super ze względu na niedawną śmierć jej twórcy Akiry Toriyamy. Pomimo tych smutnych wieści, teraz Toyutaro, jego współpracownik, a zarazem uczeń, ujawnił ostatnią notatkę wielkiego mistrza.

Ostatnia praca Akiry Toriyamy ujawniona

Naturalnie trwająca manga Dragon Ball Super została zawieszona, aby umożliwić zespołowi kreatywnemu pogodzić się ze stratą wielkiego artysty, jakim oczywiście był Akira Toriyama. Toyutaro, ilustrator, który blisko współpracował z twórcą mangi, wypowiedział się na temat statusu Dragon Ball Super, dzieląc się ostatnimi spostrzeżeniami, jakie otrzymał od ikony.

Czytaj też: Dragon Ball QUIZ: Którego złoczyńcę przypominasz? Majin Buu, Cell, Frieza, a może Vegeta

Toyutaro stwierdza, że nawet on nie wie, kiedy ukażą się kolejne rozdziały, po czym udostępnia kilka zdjęć w komentarzach do konkretnej sceny. „Kiedy narysowałem nazwę na ostatniej stronie 103 odcinka, wszyscy po prostu odwrócili się plecami i odlecieli. Jak Piccolo żegnający się z nauczycielem. To było ostatnie sprostowanie nauczyciela.” – mówi.

Czytaj też: Dragon Ball: 30 tys. fanów zebrało się w celu oddania hołdu Akirze Toriyamie

Według Toyutaro ich partnerstwo było „cudownym czasem” i można sobie tylko wyobrazić poziom wiedzy, jaki został przekazany podczas tak długiej pracy z Toriyamą. Miejmy nadzieje, że Dragon Ball Super niedługo ponownie powróci i oczaruje fanów, a dziedzictwo Akiry będzie trwać wieki.

Przygotowano Strefy manga, anime, fandom

Dragon Ball QUIZ: Jak dobrze pamiętasz Sayian Saga?

Pytanie 1 z 12
Jak Raditz zabił rolnika?
Listen on Spreaker.