Dragon Ball Super

i

Autor: Dragon Ball wiki

Dragon Ball

Dragon Ball Super szykuje bombę dla fanów! Toyotarou zapowiada powrót anime w 2024 r.

2024-06-12 7:50

Fani Dragon Ball, a w szczególności mangi Super mogą wreszcie odetchnąć z ulgą. Jak czytamy na oficjalnej stronie, istnieją plany, aby manga Dragon Ball Super powróciła do fanów pewnego dnia. Warto pamiętać jedna, że póki co ta nadal pozostaje w zawieszeniu na czas nieokreślony.

Dragon Ball Super powróci!

Oficjalna strona Dragon Ball opublikowała post i wprost zasugerowała fanom, że Dragon Ball super powróci: „Do czasu powrotu mangi Dragon Ball Super i rozpoczęcia nowej historii, Jump będzie zawierał ilustracje i komentarze Toyotarou, a także specjalne funkcje, które sprawią, że czytanie serii SUPER HERO będzie jeszcze przyjemniejsze!”. Jest tutaj oczywiście trochę czytania między wierszami, ale fani jasno stwierdzili, że aktualnie odpowiedzialni za Dragon Ball ludzie nie pozostawili złudzeń. Zanim jednak DBS powróci, czytelnicy mogą zapoznać się z pierwszą ilustracją poniżej, przedstawiającą syna doktora Gero, Gevo.

Czytaj też: Dragon Ball: Znaleźli nieopublikowaną grafikę Akiry Toriyamy! Tak mógł wyglądać Cell

Dr. Gero

i

Autor: Dragon Ball

Potwierdzenie ostatecznego powrotu mangi to naturalnie ekscytująca wiadomość dla fanów Dragon Ball Super, którzy, wciąż oczekują dalszych wieści, co dalej, po śmierci Akiry Toriyamy, kończąc pracę na rozdziale 103. Od momentu wydania oświadczenia przez Toyotarou, ten nadal przerysowuje rzadkie postacie Akiry Toriyamy z mangi, takie jak Savings Soldier Cashman i nie tylko.

Przygotowano Strefy manga, anime, fandom

Dragon Ball QUIZ: Jak dobrze pamiętasz Majin Buu Saga?

Pytanie 1 z 21
Ile mija lat od pokonania Cella, zanim na Ziemię trafia Majin Buu?