Dragon Ball

i

Autor: Dragon Ball wiki

Dragon Ball

Dragon Ball — Kiedy powróci anime? Toyotaro z dobrymi wiadomościami!

2024-06-17 7:29

Wiele lat po finale Dragon Ball Z i jego kontynuacji Dragon Ball GT, twórca serii i nieżyjący już artysta Akira Toriyama wskrzesił serię wydając Dragon Ball Super, kontynuację anime i mangi. Teraz dowiadujemy się, że manga Dragon Ball Super będzie miała krótką przerwę po zakończeniu najnowszego wątku fabularnego.

Manga Dragon Ball nie jest zagrożona

Przez pewien czas anime przewodziło ogólnej historii, a manga dostosowywała ją do druku, ale teraz ta druga wyprzedziła anime i opowiada zupełnie nowe historie, które ostatecznie zostaną animowane na dużym ekranie. W najnowszym numerze mangi syn Goku, Gohan, który niedawno odblokował fenomenalnie potężną transformację, testuje swoją moc w meczach sparingowych przeciwko swojemu ojcu, Vegecie i legendarnemu super saiyanowi Broly'emu. Niestety fani, którym podobają się najnowsze historie, będą musieli poczekać na kolejny numer, ponieważ ogłoszono, że manga będzie miała krótką przerwę, co najmniej około miesiąca.

Czytaj też: Dragon Ball QUIZ: Jaki jest twój poziom mocy?

Uważa się, że nowy główny artysta Toyotaro nie miał okazji należycie opłakać straty swojego byłego mentora, więc ta krótka przerwa pozwoli mu to zrobić, a także uporać się z odpowiedzialnością, która teraz spadła na jego barki.

Czytaj też: Dragon Ball QUIZ: Jakiego bohatera anime przypominasz?

Obecnie nie wiadomo, jak daleko Akira Toriyama zaplanował historię dla Dragon Ball Super, co oznacza, że kilka następnych rozdziałów może być jednymi z ostatnich, jakie wykonał nad serią.

Czytaj też: Dragon Ball Super QUIZ: Ile pamiętasz z tej konkretnej sagi anime?

Wielu fanów ma nadzieje, że Toyotaro wykona fantastyczną robotę. W końcu obaj blisko współpracowali, a Toriyama bardzo wysoko ocenił pracę i zapał artysty.

Przygotowano Strefy manga, anime, fandom

Dragon Ball QUIZ: Jak dobrze znasz Super Saiyanin?

Pytanie 1 z 13
Której wersji Super Saiyanina Vegeta nigdy nie używał w serii?
Listen on Spreaker.