Cyberpunk 2077

i

Autor: CD Project RED

Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 z nowym trybem na 2024 r. Teraz zwiedzisz Night City z kolegą

2024-05-22 7:41

Jedną z rzeczy dostępnych w wielu grach RPG, której niestety brakowało w Cyberpunku 2077, jest system towarzyszy. Teraz będziecie mogli pokochać podróżowanie po ogromnym mieście Night City z kumplem u swego boku.

Zabierz towarzysza do Night City

Jeśli masz ochotę zabrać swoją miłość lub najlepszego przyjaciela do Night City w roli twojego towarzysza, teraz możesz to zrobić. To wszystko dzięki Companions of Night City, modowi stworzonemu, abyśmy czuli się mniej samotni w wielkim, otwartym świecie stworzonym przez CD Projekt RED.

Czytaj też: Cyberpunk 2077: Twórca gry potwierdza ukrytą zawartość! „Lista jest długa”

Mod wprowadza także system powinowactwa, który powoduje, że twój partner staje się zazdrosny, jeśli odwiedzasz innego towarzysza lub oczywiście, jeśli zdecydujesz się "spiknąć" z kimś innym. Twórca modyfikacji zadbał nawet o nowe kwestie dialogowe, które choć oczywiście zostały utworzone przy użyciu programu AI, pomagają w dodatkowej imersji.

Wybierać możemy spośród kilku towarzyszy, w tym Judy, Panam, Rogue i Kerry'ego. Istnieje również kilka poleceń, które możesz im wydać podczas przemierzania Night City. Obejmuje to namawianie ich do walki lub zawiezienia Cię w określone miejsce.

Mod ma ponad 13 tys. pobrań i wydaje się, że podoba się wielu fanom, którzy cieszą się towarzystwem najlepszych postaci w grze.

Cyberpunk 2077: najbardziej szokujące momenty gry

QUIZ dla fanów Cyberpunk 2077. Sprawdź, ile pamiętasz z gry!

Pytanie 1 z 14
Kiedy odbyła się premiera gry Cyberpunk 2077?