Cyberpunk 2077

i

Autor: nme https://www.nme.com/news/gaming-news/phantom-liberty-will-be-the-only-expansion-for-cyberpunk-2077-3306666

Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 — 5 grudnia wielkim dniem dla fanów gry CD Project RED. Dużo nowości!

2023-12-03 12:00

Cyberpunk 2077 zrobił ostatnio ogromne wrażenie, jeśli chodzi o naprawę swojej początkowej reputacji i znaczne wzmocnienie oferowanych wrażeń. Niedawna premiera dodatku DLC Widmo Wolności przyniosła mu ogromny sukces, wraz z kompleksową aktualizacją, która przerobiła wiele podstawowych mechanizmów gry.

Ponieważ Widmo Wolności ma być jedynym dużym rozszerzeniem fabularnym, które zostanie wydane dla Cyberpunka 2077, wielu fanów było zadowolonych z ilości treści, które niedawno otrzymali i nie spodziewali się niczego innego po tytule CD Projekt Red. Mimo to firma niespodziewanie ogłosiła, że w najbliższej przyszłości do Cyberpunka 2077 ma zostać dodana kolejna ekscytująca aktualizacja. Oficjalnie zapowiadana jako aktualizacja 2.1 dla Cyberpunka 2077, 5 grudnia będzie dniem, na który fani powinni czekać z niecierpliwością.

Czytaj też: Cyberpunk 2077 z dużymi planami na przyszłość. CD Project RED odsłania karty. To jeszcze nie koniec

Cyberpunk 2077 z ogromną aktualizacją 5 grudnia

We wrześniu ukazał się dodatek Phantom Liberty do gry Cyberpunk 2077, który przyniósł nowe, szerokie doświadczenie narracyjne. Dzięki nowym postaciom, lokacjom, broni i mechanice gry Phantom Liberty był dobrze przyjętym dodatkiem do Cyberpunk 2077, który został dodatkowo wzmocniony przez jednoczesne wprowadzenie aktualizacji 2.0.

Czytaj też: GTA VI i Cyberpunk 2077 połączone w jednej grze. „Nowy Blade Runner” wygląda świetnie

Jasne jest, dlaczego aktualizacja 2.0 Cyberpunka 2077 odniosła taki sukces, ponieważ wpłynęła na ogromny zakres ważnych podstawowych elementów rozgrywki. Sytuacja ta zostanie powtórzona wraz z nadchodzącą aktualizacją 2.1 dla Cyberpunk 2077, która ukaże się 5 grudnia. Oto wszystkie aktualnie potwierdzone dodatki, które pojawią się w Cyberpunk 2077 dzięki aktualizacji 2.1:

  • Działające stacje metra obejmujące 19 punktów szybkiej podróży z opcjonalną podróżą kinową
  • Odtwarzacz może teraz nosić ze sobą radio, co zapewnia ciągłą możliwość słuchania stacji radiowych
  • Kilka ulepszeń w walce z bossami, z naciskiem na dostosowanie Adama Smashera do jego zastraszającej obecności w Cyberpunk Edgerunners
  • Nowe wyścigi samochodowe i możliwość ponownego rozegrania wyścigów samochodowych
  • Losowe pościgi samochodowe dla gangów
  • Pięć nowych motocykli i nowy pojazd Porsche
  • Naprawa mechaniki motocykla
  • Nowi towarzysze, opcje romansów i spotkania

Te implementacje to jedne z najbardziej oczekiwanych zmian w Cyberpunk 2077, przy czym brak kinowej podróży metrem był historycznie poważnym problemem ze względu na jego obecność w oryginalnym zwiastunie gry. Ilość uwagi, jaką CD Project RED poświęciło pojazdom w aktualizacji 2.1, zapewni dobrą równowagę w stosunku do poprawy walki w update'cie 2.0.

Rozświetlenie choinki na Rynku Głównym w Krakowie

QUIZ dla fanów Cyberpunk 2077. Sprawdź, ile pamiętasz z gry przed dodatkiem Widmo Wolności

Pytanie 1 z 14
Kiedy odbyła się premiera gry Cyberpunk 2077?