S1mple

i

Autor: ESL

CS2

CS2: S1mple ujawnia szokujący czas gry w CS:GO przed przejściem na Counter Strike 2. Grał prawie 1000 dni!

2023-09-27 9:41

Tak blisko premiery Counter-Strike'a 2 z pewnością jeszcze nigdy nie byliśmy i z tej okazji coraz to więcej profesjonalnych zawodników wspomina oraz żegna CS:GO. Jeden z najlepszych graczy, Oleksandr „s1mple” Kostyliev z NAVI postanowił ujawnić, ile godzin spędził z CS:GO. Liczby szokują...

Najprawdopodobniej dni dzielą nas od premiery CS2, a za sprawą ostatniego wpisu w serwisie Twitter z oficjalnego konta Counter Strike'a można sądzić, że dniem oficjalnej premiery będzie 27.09. Profesjonalni gracze powoli żegnają się z CS:GO i wspominają lata spędzone przy grze, która przyniosła im sukcesy, sławę oraz pieniądze. Jednym z najlepszych w swoim fachu niewątpliwie jest Oleksandr „s1mple” Kostyliev. Zawodnik Natus Vincere postanowił zdradzić szokującą liczbę godzin, jaką poświęcił w CS:GO.

Czytaj też: Premiera CS2 już 27.09? Czy negatywne opinie pro graczy zmuszą Valve do jej odroczenia?

S1mple z rekordową liczbą godzin w CS:GO

W odpowiedzi na tweet ESL z pytaniem, jaka była wasza ilość godziny w CS:GO przed premierą CS2, s1mple dołączył do zabawy, pokazując zrzut ekranu przedstawiający szokującą liczbę.

Czytaj też: CS2 komendy na FPS, Tickrate i wiele innych. Wszystkie polecenia, które musisz znać

Na jego liczniku widnieje liczba 23 476 godzin, czyli nieco ponad 978 dni. Oznacza to, że gdyby s1mple nigdy nie przestał grać w CS:GO od chwili, gdy zaczął, grałby przez dwa lata i osiem miesięcy z rzędu.

Czytaj też: Beta CS2 — Dlaczego nie mam dostępu do zamkniętych testów? Jak otrzymać zaproszenie?

Co ciekawe s1mple na początku 2020 roku przypadkowo ujawnił, że do tego czasu spędził 16 122 godzin. Oznaczało to, że w ciągu zaledwie dwóch lat i siedmiu miesięcy przepracował kolejne 7354 godziny.

Czytaj też: CS2: Najlepsze ustawienia pod FPS. Jak wycisnąć ze swojego PC jeszcze więcej?

Jednak s1mple nie jest rekordzistą świata pod względem największej liczby godzin spędzonych w CS:GO. Według Steamladder to miano dzierży użytkownik o nicku Consuid z liczbą 87 495 godzin.

Wieczorny Express - Dagmara Leszkowicz-Zaluska

Wiesz wszystko o e-sportowej scenie CS:GO? Nasz QUIZ sprawdzi twoją wiedzę!

Pytanie 1 z 14
Który zespół podpisał kontrakt z s1mple'm w styczniu 2016 r.?