Screen ze zwiastuna Call of Duty: Modern Warfare III / Activision

i

Autor: screen zwiastun Call of Duty: Modern Warfare III / Activision

Gry

Call of Duty: Modern Warfare III. Pojawił się zwiastun z zombie!

2023-09-22 15:05

Wygłodniałe hordy zombie pierwszy raz pojawią się w Call of Duty: Modern Warfare III. W internecie można znaleźć już prezentację trybu Zombie. Na razie jedynie w formie filmowego zwiastuna, do którego link znajdziecie poniżej. Sprawdźcie, co jeszcze planowane jest w tym trybie gry.

Call of Duty: Modern Warfare III z trybem Zombie

Nowe wideo promujące nowy tryb z zombie w Call of Duty jest ciekawe i dobrze zrobione. Na nagraniu zauważyć można, że istotną rolę w rozgrywce odgrywać mają postacie znane z kampanii Modern Warfare, co z kolei sugeruje, że fabuła tego trybu będzie mocniej zaakcentowana. A jak nowy tryb opisują sami twórcy?

Przygotuj się na starcie z większą ilością nieumarłych niż kiedykolwiek wcześniej, ponieważ członkowie Operacji Deadbolt wyruszają na trudne i wieloetapowe zadania, podczas gdy Soap i spółka próbują powstrzymać Zakhaeva i Terminusa przed splądrowaniem większej ilości zasobów, jednocześnie próbując powstrzymać obecne zagrożenie, zanim wymknie się spod kontroli. – czytamy na blogu Activision

W wersji Zombie wrogowie to zarówno nieumarli, jak i żywi. Zagrożenie ze strony żywych pojawia się w postaci Terminus Outcomes, prywatnej firmy wojskowej wynajętej przez Zakhaeva. Deweloperzy obiecują, że w nowym trybie będzie wiele wyzwań i skalujący się poziom trudności w „survivalowym trybie ekstrakcji PvE w otwartym świecie”. Gra CoD: Modern Warfare III ukaże się na rynku 10 listopada 2023 roku, wyjdzie na PC, Xbox One i Series X/S oraz PS4 z PS5.

QUIZ Sprawdź, czy pamiętasz najsłynniejsze gry z lat 80. i 90.

Pytanie 1 z 11
Jak nazywa się brat Mario?