Gray Zone Warfare

i

Autor: Steam

Gray Zone Warfare

Call of Duty i Battlefield zmiażdżone w 2 dni! Ten FPS zdominował 2024 r. Musicie go sprawdzić

2024-05-21 7:35

Główny rywal Call of Duty i Battlefield na 2024 rok, taktyczna strzelanka MMO Gray Zone Warfare osiągnęła sprzedaż 500 000 egzemplarzy po dwóch dniach wczesnego dostępu pomimo mieszanych recenzji. Czy to dopiero początek nowego króla FPS-ów?

Gray Zone Warfare hitem 2024 roku

Jak wynika z najnowszego komunikatu prasowego Madfingera, sprzedaż Gray Zone Warfare przekroczyła już 500 000 egzemplarzy. „To niesamowite osiągnięcie i nie byłoby możliwe bez niezachwianego wsparcia oddanych graczy, prasy i twórców, za co jesteśmy przepełnieni wdzięcznością” – napisał Madfinger.

Czytaj też: Wiedźmin 3: Dziki Gon — 8 Maj wielkim dniem dla fanów! Geralt powraca na szlak

Kiedy świętujemy ten kamień milowy, przypominamy sobie podróż, która nas tu sprowadziła. Nadal angażujemy się w dostarczanie wciągających treści, słuchanie opinii graczy i ciągłe przesuwanie granic tego, co może zaoferować Gray Zone Warfare."

Pierwszoosobowa strzelanka studia Madfinger Games pojawiła się w Steam Early Access 30 kwietnia 2024 roku i według studia osiąga obecnie pół miliona sprzedanych egzemplarzy. Czeskie studio poinformowało graczy, że Gray Zone Warfare może znajdować się we wczesnym dostępie przez „kilka lat”, w zależności od ilości otrzymanych opinii społeczności.

Odbiór graczy w pierwszych dniach był raczej mieszany, a powodów tego było wiele. Brak optymalizacji, kiepskie serwery oraz problemy z animacjami. Jak jednak obiecuje studio, wszystko będą naprawiać na bieżąco.

PlayStation 5 vs. Xbox Series X [PORÓWNANIE DODATKÓW] | ESKA XD - Blogier #9

Call of Duty. QUIZ! Tylko prawdziwi fani zdobędą 10 na 10

Pytanie 1 z 10
Kto jest jednym z głównych antagonistów serii Modern Warfare?