Awantury i kradzieże. Polacy biją się o jajka niespodzianki Kinder w sklepach! [ZDJĘCIA]

i

Autor: Materiały ESKA Zdjęcie poglądowe

Awantury i kradzieże. Polacy ,,biją się" o jajka niespodzianki Kinder w sklepach! [ZDJĘCIA]

2023-03-24 8:53

Takiego obrotu sprawy nikt nie mógł się spodziewać. Jeśli słyszeliście już o najnowszej kolekcji Kinder Joy z figurkami Funko dla fanów Harry'ego Pottera, to może się okazać, że przyjdzie wam obejść się smakiem. Polacy oszaleli na ich punkcie i niestety - nie w dobrym tego słowa znaczeniu. W sklepach możemy zobaczyć jajka z wyjętymi figurkami, a na Vinted pojawiły się już oferty sprzedaży.

Kinder Joy Harry Potter to prawdziwa gratka dla miłośników świata magii - zwłaszcza tych młodszych. Oficjalna premiera jajek niespodzianek z Harrym Potterem  zaplanowana była na 1 kwietnia, ale część sklepów się pospieszyła i fani już teraz otwierają swoje jajka. A przynajmniej niektórzy prawdziwi fani i to ci, co mieli wiele szczęścia.

Bywają jednak takie chwile, gdy zwyczajnie wstydzimy się za naszych rodaków. Nie da się ukryć, że fani Pottera, którzy liczyli, że kupią sobie jajko i ustawią na biurku kolekcjonerską figurkę, muszą czuć się w większości mocno rozczarowani. Nie zabrakło bowiem cwaniaków i oszustów, którzy posuwają się nawet do wyjmowania figurek w sklepach.

Oczywiście pojawiły się również oferty sprzedaży figurek na Vinted. Cena? Szalona, bo potencjalny nabywca miałby zapłacić nawet dwa razy tyle, co za jajko Kinder Joy w sklepie. Oferty figurek zaczynają się od 4 złotych i sięgają nawet 13. Na zdjęciach, które zamieszczają sprzedający, widzimy również po kilkanaście takich samych zabawek leżących w rzędzie, aż zdesperowany fan, któremu nie udało się kupić nawet jednego jajka z niespodzianką, zdecyduje się na odkupienie figurek od ,,sprytniejszego" lub po prostu dużo szybszego nabywcy.

Awantury i kradzieże. Polacy biją się o jajka niespodzianki Kinder w sklepach! [ZDJĘCIA]

i

Autor: Vinter Zdjęcie poglądowe

Kinder Joy Harry Potter - gdzie kupić? CENA

Kinder Joy Harry Potter dostępne jest między innymi w sklepach Aldi, Dealz, wybranych supermarketach Lidl, lecz również zawitają do Biedronki. Cena jajka Kinder Joy Harry Potter waha się od 4,99 do 5,99. W środku niespodzianki znajdziemy figurki z bohaterami serii. Wśród nich są oczywiście Harry, Ron i Hermiona, lecz może nam się trafić między innymi: Hagrid, Hedwiga, Luna, Albus Dumbledor lub profesor Trelawney. Figurki powstały we współpracy z Funko.

Policjanci z Archiwum X wracają do sprawy zabójstwa Iwony T. z Sędziszowa Małopolskiego

Harry Potter: ARCYTRUDNY quiz dla fanów książek o młodym czarodzieju!

Pytanie 1 z 10
Co Harry i Hagrid zjedli przed odjazdem pociągu do Hogwartu w pierwszej części sagi?