ZTM wydłuża akcję STOP BILET, ale tylko dla uczniów i studentów

2020-05-22 13:49 Jacek Werner
Stop bilet
Autor: Urząd Miasta Lublin

Do końca maja Zarząd Transportu Miejskiego przełużył akcję "STOP BILET" dla uczniów i studentów. Jak informują urzędnicy, po tym terminie nie będą już przyjmować wniosków o zawieszenie ważności biletu okresowego.

Uczniwie i studenci, którzy chcieliby już rozpocząć korzystanie z komunikacji miejskiej, a ich bilet nie osiągnął jeszcze końcowej daty muszą zgłosić się do ZTM drogą mailową na adres ztm@ztm.lublin.eu.

- Jednocześnie podkreślamy, że odzyskanie „zawieszonych” dni ważności biletu nie dzieje się automatycznie - informuje Justyna Góźdź z ZTM w Ludlinie i dodaje: - Datę rozpoczęcia wykorzystania „zawieszonych” dni należy zgłosić poprzez wypełnienie formularza on-line lub osobiście w Punkcie Sprzedaży Biletów ZTM.

Te ostatnie będą teraz działać dłużej.

Od 25 maja Punkty Sprzedaży Biletów oraz Biuro Obsługi Klienta przy ul. Nałęczowskiej 14 i Zielonej 5 czynne będą w godzinach 7.30 - 15.30.

Przy czym obsługa klientów będzie się odbywała nadal przy zachowaniu środków ostrożności.

- Dopuszczalna liczba interesantów przebywających w tym samym czasie w jednym pomieszczeniu nie może być większa niż jedna osoba na jedno stanowisko obsługi, nie wliczając osób obsługujących interesantów - wyjaśnia Góźdź - Dla wspólnego dobra, prosimy o przestrzeganie powyższej zasady i stosowanie się do komunikatów znajdujących się w pomieszczeniach oraz do ewentualnych wskazówek pracowników punktów.