aresztowany

i

Autor: Policja w Puławach

kronika policyjna

Znęcał się nad ojcem i siostrą? Sąd zastosował najsurowszy środek

2023-06-09 14:28

Kiedy się upijał, wszczynał awantury domowe, wyzywał ojca i siostrę, a nawet groził, że ich zabije. 39-latek jest podejrzany o znęcanie się nad rodziną. Sąd zadecydował, że zastosuje wobec niego najsurowszy środek izolacyjny, czyli tymczasowy areszt.

Chodzi o mieszkańca gminy Kurów (pow. puławski), wobec którego wcześniej stosowano dozór policyjny. Zapracował na to, wyzywając domowników, niszczeniem sprzętów domowych i agresywnym zachowaniem w stosunku do ojca. Poza tym prokuratura nałożyła na niego nakaz powstrzymania się od alkoholu. Chociaż obiecał, że zastosuje się do wymagań, służby uznały, że nie wywiązuje się z umowy.

39-latek znowu trafił do prokuratury, gdzie został przesłuchany. Ostatecznie zdecydowano, że najbliższe 2 miesiące spędzi w areszcie tymczasowym. Za znęcanie się nad rodziną grozi mu do 5 lat więzienia.

Zobacz zdjęcia: To byli kreatywni przemytnicy. Papierosy za prawie 2 mln zł transportowali dronami i motocyklami 

Wielka inwestycja na drogach. Stawiają nowe latarnie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE