Znana podróżniczka odwiedziła lubelskie muzeum narodowe

2022-08-11 14:17
Znana podróżniczka odwiedziła lubelskie muzeum narodowe
Autor: unsplash.com/Facebook Muzeum Narodowe w Lublinie

To już ostatnie dni kiedy można zobaczyć wystawę poświęconą Tamarze Łempickiej w lubelskim muzeum narodowym. Wiele osób jest zainteresowanych tematyką i chętnie przychodzi, aby czegoś więcej dowiedzieć się o tej artystce. Turyści przyjeżdżają z całej Polski. Wśród nich znalazła się także znana podróżniczka Elżbieta Dzikowska.

- Dziś naszą wystawę Tamara Łempicka – kobieta w podróży odwiedziła prawdziwa kobieta - podróżniczka! Elżbieta Dzikowska jest nie tylko autorką książek podróżniczych, programów telewizyjnych, audycji radiowych i artykułów, ale także historykiem sztuki! Dziękujemy za odwiedziny – czytamy na profili facebook lubelskiego muzeum.

To już ostatnie dni, aby zobaczyć wystawę o Tamarze Łempickiej. Będzie ona dostępna jeszcze do najbliższej niedzieli (14.08) do północy.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE