Prysznic

i

Autor: serwis prasowy marki Grohe

Śmierć na Czechowie

Zmarł, kiedy brał prysznic. Odkryto to, bo nie zdążył zakręcić wody

2023-03-21 15:29

Nie takiego finału spodziewały się osoby mieszkające przy ul. Braci Wieniawskich, kiedy sąsiad zalał im mieszkanie. Ponieważ z mężczyzną nie można było się skontaktować, a woda ciągle ciekła z sufitu, wezwano pogotowie. Służby odkryły, że mężczyzna zmarł w trakcie prysznica.

Wydarzyło się to w piątek przed południem. Kiedy woda zalewała mieszkanie, sprawy w swoje ręce postanowili wziąć mieszkańcy. Sąsiad z góry jednak nie otwierał drzwi, co zmotywowało ich do wezwania służb.

Na miejsce przyjechała straż pożarna, która musiała wyważyć drzwi, żeby dostać się do środka. Kiedy służby weszły do mieszkania, szybko zauważyły, że woda jest odkręcona w łazience, w której pod prysznicem leżały zwłoki 53-latka. Jak informuje Spotted Lublin, policja wyklucza udział osób trzecich w zdarzeniu. Śmierć mężczyzny mogła być wynikiem problemów zdrowotnych, dlatego nie będzie potrzebna sekcja zwłok.

28-latka rozbiła samochód na drzewie. Prawo jazdy miała od 3 miesięcy

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE