Słuchawki, słuchanie muzyki

i

Autor: pexels.com zdjęcie ilustracyjne

QUIZ

Zapomniane polskie piosenki. Pamiętasz jeszcze teksty tych dawnych przebojów? Rozwiąż QUIZ

2023-11-16 17:17

Na polskim rynku muzycznym co roku pojawiają się nowe przeboje. Są jednak i takie utwory, które po okresie swojej świetności powoli umykają naszej pamięci. Jednak gdy tylko przypadkiem usłyszymy ich refren, od razu śpiewamy cały tekst. W tym quizie chcemy sprawdzić, jak dobrze znacie zapomniane polskie hity z ostatnich lat!

Są takie piosenki, których po usłyszeniu przez dłuższy czas nie można wygonić z głowy. Często nucimy je nawet tego nie zauważając, a następnie na długo o nich zapominamy. To właśnie tego typu hity weźmiemy na warsztat w poniższym quizie! Jesteśmy przekonani, że każdy z tych utworów słyszeliście przynajmniej jeden raz w życiu, a dziś o nich nie pamiętacie.

Carnaval Sztukmistrzów w Lublinie - tłumy podziwiają wyczyny artystów.

Zapomniane polskie przeboje. QUIZ

W tym quizie chcemy was zaprosić w muzyczną podróż do niedalekiej przeszłości! W poniższym teście znajdziecie pytania dotyczące w głównej mierze utworów wydanych w pierwszej dekadzie XXI wieku, ale znajdzie się tam również kilka hitów jeszcze z końcówki lat 90. Sprawdźcie, jak dobrze pamiętacie zapomniane polskie przeboje!

Zapomniane polskie przeboje. Te utwory słyszał każdy! Rozpoznasz je?

Pytanie 1 z 10
„Jezu, to znowu się stało, zakochałem się, aż mnie coś zabolało” – takimi słowami zaczyna się utwór:

Zobacz także: Kapsuła czasu znaleziona w lubelskim kościele. Co się w niej skrywało? 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE