Wypadkowy poranek na drogach Lubelszczyzny. Są utrudnienia, a na trasach ślisko!

2021-01-21 8:24
wypadki
Autor: pixabay.com Zdjęcie ilustracyjne

Trudne warunki panują na lubelskich drogach. Choć nie zalega na nich śnieg, to nawierzchnia jest zdradliwa i miejscami bardzo śliska. Od rana doszło już w regionie do kilku groźnych wypadków, w których ranna została 1 osoba.

Utrudnienia trwają m.in ma na krajowej 19-tce. W Pułankowicach, między Lublinem a Kraśnikiem, zderzyły się dwie ciężarówki. Nikt nie został ranny, ale trasa jest częściowo nieprzejezdna. Policja wprowadziła wahadło. Może utrzymywać się do około 10:30.

To drugi już wypadek na drodze krajowej nr 19 w regionie. Zablokowany jest też jej północny fragment na trasie Międzyrzec Podlaski - Radzyń Podlaski. W Kąkolewnicy zderzyły się dwie osobówki, 1 osoba jest ranna. Utrudnienia potrwają do około 9:00.

Utrudnienia także na krajowej 74. W Gościeradowie, między Annopolem a Kraśnikiem, samochód terenowy wpadł do rowu. Nie ma rannych, są problemy z przejazdem. Wahadło na trasie może potrwać nawet do 10:00​.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl.

Joanna Mucha przechodzi do Szymona Hołowni. Oto jej najciekawsze wypowiedzi
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE