Wybuch gazu w Podedwórzu. Eksplozja zniszczyła dom! W środku była matka i dzieci [ZDJĘCIA]

2021-03-01 8:25

Do groźnej tragedii doszło w Podedwórzu (pow. parczewski) na Lubelszczyźnie. W wyniku wybuchu gazu dosłownie eksplodował dom, w którym znajdowała się matka z dwóją dzieci. Cała trójka z poważnymi obrażeniami trafiła do szpitala.

Dlaczego doszło do tej tragedii? Odpowiedzi szukają policjanci, prokuratura i biegli. Trwa śledztwo w sprawie wybuchu gazu w Podedwórzu (woj. lubelskie). Do tragedii doszło w piątkowe popołudnie. Eksplozja rozsadziła dom jednorodzinny. W środku były trzy osoby.

Zobacz też: Roztrzaskali się na osiedlowej uliczce. Potworny wypadek w Lublinie, z auta nie było co zbierać

Wybuch gazu w Podedwórzu

Do tragedii doszło 26 lutego w spokojnym na ogół Podedwórzu. W piątkowe popołudnie okolicą wstrząsnął huk potężnej eksplozji. Chwilę później rozdzwoniły się telefony służb ratunkowych, gdy ludzie zgłaszali, że doszło do wybuchu gazu w domu jednorodzinnym. Mundurowi ruszyli na pomoc.

W wyniku eksplozji ucierpiały trzy osoby. Kobieta oraz jej dwoje dzieci w wieku 10 i 13 lat z poważnymi obrażeniami trafiły do szpitala. Siła wybuchu bardzo mocno uszkodziła budynek – relacjonuje st. asp. Artur Łopacki z Komendy Powiatowej Policji w Parczewie.

Podedwórze: Matka i dwóch chłopców w szpitalu

Trzyosobowa rodzina znajdująca się w domu trafiła do szpitala z poważnymi obrażeniami ciała. Jak i dlaczego doszło do wybuchu gazu w Podedwórzu? Mundurowi z Parczewa, pod nadzorem prokuratury i przy udziale biegłych i techników, ustalają przyczyny i dokładne okoliczności tragedii.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE