Noc Kultury 2021

i

Autor: https://www.facebook.com/NocKultury/ Noc Kultury 2021

Rekrutacja

Wolontariuszki i wolontariusze poszukiwani w Lublinie! W ramach udziału można skorzystać z wielu atrakcji

2024-04-12 12:16

- Zapraszamy do współpracy przy największych letnich festiwalach w Lublinie - zachęca Aleksandra Stefanek z Warsztatów Kultury w Lublinie. - Na pomoc czeka Noc Kultury i Festiwal Wschód Kultury Inne Brzmienia. Wszystkim zaangażowanym oferujemy kompleksowe przygotowanie, a przede wszystkim bycie częścią wspaniałych wydarzeń, koncertów i warsztatów.

- Między innymi szukamy osób do pomocy w punktach informacyjnych, do pomocy w obsłudze scen, spektakli, garderób, do wsparcia technicznego, osoby, które chciałyby pomóc animatorom i animatorkom w czasie zajęć dla dzieci oraz tych, którzy chcieliby opiekować się artystami i artystkami. To szansa na poćwiczenie obsługi klienta w kontakcie z odbiorcą festiwalu, rozwinięcia kompetencji miękkich, wzbogacenia swojego CV, sprawdzenia się, rozmawiając w języku obcym. Jest to też wyjątkowa szansa na poznanie artystów i artystki, opiekując się nimi podczas wydarzenia. Można zobaczyć, jak wygląda techniczna strona organizacji festiwali, nauczyć się skutecznej pracy w zespole, przeżyć niezapomniane chwile i przede wszystkim poznać nowych ludzi - dodaje Aleksandra Stefanek.

Rozkosze u kata, czyli Lublin w świetle czerwonych latarni...

Zobacz także naszą galerię zdjęć: Tak kiedyś wyglądał Świdnik! Zobacz niepowtarzalne archiwalne ujęcia

Wolontariat Nocy Kultury

  • rekrutacja do 30 kwietnia
  • maj – spotkania i szkolenia (kilka terminów, czas trwania spotkań: 2 lub 3 godz., szczegółowy terminarz spotkań organizatorzy prześlą w dniu ogłoszenia wyników rekrutacji).
  • 1/2 czerwca – największe zaangażowanie w wydarzenie (szczegółowy grafik do ustalenia)
  • dla osób w wieku 13+

Wolontariat na Wschodzie Kultury – Innych Brzmieniach

  • rekrutacja do 17 maja 
  • czerwiec – spotkania i szkolenia (kilka terminów, czas trwania spotkań: 2 lub 3 godz., szczegółowy terminarz spotkań organizatorzy prześlą w dniu ogłoszenia wyników rekrutacji).
  • 27–30 czerwca – największe zaangażowanie w trakcie trwania festiwalu (szczegółowy grafik do ustalenia).
  • dla osób w wieku 13+

Osoby zainteresowane wolontariatem mogą wypełnić ankiety rekrutacyjne pod linkiem