Agro-Park w Lublinie

i

Autor: materiały prasowe

Wielkie targi rolnicze w Lublinie. Przed nami Agro-Park

2022-10-13 11:42

Maszyny rolnicze, nowości w branży rolniczej i prezentacja usługodawców. W Targach Lublin odbędzie się Agro-Park.

Agro-Park to jedne z największych targów rolniczych w Polsce, które odbędą się w Lublinie już w najbliższy weekend. 15 i 16 października hale Targów Lublin wypełnią się maszynami rolniczymi i stoiskami usługodawców z zakresu rolnictwa. Przed nami już 14. edycja wydarzenia.

Agro-Park w Lublinie. Co zaoferują wystawcy?

Targi rolnicze Agro-Park zwykle cieszą się dużą popularnością. Wystawców odwiedzają setki, a nawet tysiące osób. W ich trakcie można zapoznać się z nowinkami z branży rolniczej czy nawiązać kontakty z producentami oraz zasięgnąć profesjonalnych porad z zakresu nowoczesnych technologii w rolnictwie.

- Pod względem ilości wystawców XIV edycja Targów Agro-Park zapowiada się rekordowo. Niezwykle cieszy nas fakt, że po ponad dwuletniej przerwie w organizacji wydarzenia, uda nam się zorganizować targi w jeszcze większym zakresie niż miało to miejsce przed pandemią. XIV edycja Targów Agro-Park to nowoczesne technologie, blisko 150 wystawców, ponad 20 rolniczych premier – mówi Maciej Wituch, dyrektor projektu.

Podczas rolniczych targów będzie można m.in. zapoznać się z ofertami pojazdów bezzałogowych, dronów rolniczych, sprzętu do zdalnego monitorowania pola czy oprogramowań służących do zarządzania gospodarstwem. Oprócz nowinek z zakresu automatyzacji, na Agro-Parku nie zabraknie także różnych maszyn i urządzeń rolniczych. Zaplanowano ponadto konferencję, na której poruszony zostanie temat „Optymalizacji nawożenia” i „Efektywnego wykorzystania zasobów wody w rolnictwie”, a udział w niej weźmie Wiesław Gryn – jeden z największych autorytetów w rolnictwie.

Targi rolnicze Agro-Park odbędą się 15-16 listopada w halach Targów Lublin w godz. 9-17. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Więcej informacji na stronie www.agropark.pl.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE