pijany kierowca busa

i

Autor: Canva pijany kierowca busa

"Wesoły" autobus. Kierowca miał 1,2 promila – wiózł 12 osób!

2021-09-21 13:11

Wczoraj (20 września) podczas rutynowej kontroli pojazdów policjanci z ruchu drogowego zatrzymali 36-letniego mieszkańca gminy Kamionka. Po kontroli trzeźwości okazało się że kierowca pasażerskiego busa, przewożący 12 osób miał w organizmie ponad 1,2 promila alkoholu. Po nocy spędzonej w policyjnej celi już na trzeźwo usłyszy zarzuty.

Pijany kierowca busa przewoził 12 osób! Mogło dojść do tragedii. Do zatrzymania nietrzeźwego kierowcy busa doszło wczoraj w miejscowości Niemce. Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Lublinie prowadzili tam w godzinach rannych rutynowe kontrole trzeźwości. Około godziny 9.00 do kontroli zatrzymali wypełnionego pasażerami busa relacji Lublin – Lubartów. Badanie trzeźwości kierującego mercedesem dało wynik pozytywny. Alkomat wskazał ponad 1,2 promila alkoholu w organizmie 36-latka. Mężczyźnie od razu odebrano wszystkie posiadane uprawnienia do kierowania pojazdami i noc spędził w policyjnej celi, gdzie mógł wytrzeźwieć i przemyśleć swoje zachowanie. Dzisiaj usłyszy zarzuty kierowania pojazdami w stanie nietrzeźwości. Za jazdę „na podwójnym gazie” pasażerskim busem grozi mu wieloletni zakaz kierowania pojazdami, wysoka grzywna oraz do 2 lat więzienia.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

QUIZ. Tajemnice gwiazd polskiego sportu

Pytanie 1 z 10
Justyna Żyła jest spokrewniona z jednym ze skoczków narciarskich. Jest nim:
Justyna Żyła