Stoiska wystawców na Targach Eco-Gala

i

Autor: Bartłomiej Ważny Stoiska wystawców na Targach Eco-Gala

Wędliny, sery, miód, pieczywo, owoce i warzywa… Zajrzyjcie na Targi Eco-Gala! [GALERIA]

2023-03-18 13:28

Jeśli tęsknicie za naturalną żywnością, chcecie przypomnieć sobie smak prawdziwego, wiejskiego chleba, albo jeśli macie ochotę na świeże owoce i warzywa, koniecznie zajrzyjcie na Targi Eco-Gala w lubelskiej Galerii Gala. Wydarzenie odbywa się w każdą sobotę. Byliśmy na miejscu z aparatem!

Zobaczcie naszą galerię zdjęć z Eco-Gali:

W każdą sobotę podczas Eco-GALI Targu Żywności i Rękodzieła, mieszkańcy Lublina mogą zrobić zakupy bezpośrednio od rolnika lub wytwórcy. Produkty dostępne to: warzywa, owoce, kasze, oleje, susze, pieczywo, nabiał, wędliny, wyroby cukiernicze, rękodzieło i wiele innych.

Eco-GALA powstała z miłości do produktu stworzonego z surowców lokalnie dostępnych, z dbałością o środowisko. Duża część producentów posiada Certyfikaty Ekologicznej Żywności. Eco-GALA to miejsce spotkań osób dbających o zdrowie swoje i innych, to możliwość wymiany doświadczeń oraz nawiązania przyjaźni.

Szczegóły znajdziecie na stronie Galerii Gala w Lublinie.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE