Walentynki w Lublinie. Pomysły na randkę

i

Autor: pexels.com zdjęcie ilustracyjne

Walentynki w Lublinie. Podpowiadamy, gdzie pójść na randkę!

2023-02-13 21:41

14 lutego świętują wszyscy zakochani! Walentynki to szczególna okazja, by wyznać i okazać miłość swojej drugiej połówce, a także spędzić wspólnie romantyczny czas. W tym artykule podpowiemy wam, gdzie tego dnia w Lublinie warto wybrać się na randkę.

W kinie w Lublinie

Największe sieci kinowe w całym kraju zachęcają zakochanych do skorzystania z ich oferty, oferując różnorodny repertuar. Jeśli jesteście parą kinomaniaków, to z pewnością warto zerknąć na walentynkowy harmonogram filmowy, nie tylko kinowych gigantów, ale także lubelskiego Kina Bajka. Pamiętajcie, że wspólny seans na wielkim ekranie może być dobrą podstawą do rozmowy na resztę wieczoru!

Teatr

Jeśli nie przekonuje was wizja spędzenia Walentynek przed ekranem kinowym, to dobrym pomysłem może być wybranie się na wspólne oglądanie sztuki teatralnej. W repertuarze lubelskich teatrów na pewno znajdziecie coś dla siebie!

Kolacja w restauracji

Ktoś może powiedzieć, że to nic odkrywczego, ale tylko od was zależy, czy oprawicie walentynkowe wyjście do restauracji bądź kawiarni w bardziej romantyczny klimat niż podczas „zwykłego” wypadu na miasto. W tym przypadku mamy jedną złotą radę: nie zapomnijcie zarezerwować stolika z odpowiednim wyprzedzeniem!

Lodowisko

Kochacie aktywnie spędzać czas? Korzystając z okresu zimowego wybierzcie się wspólnie na lodowisko! W końcu nie ma to jak wspólne szkolenie umiejętności w jeździe na łyżwach. A tuż po tej aktywności polecamy wybrać się na rozgrzewającą herbatę!

Romantyczny spacer po parku iluminacji

14 lutego to ostatnia szansa na wspólny spacer po parku iluminacji, jaki w okresie zimowym działa na terenie Ogrodu Botanicznego UMCS w Lublinie. Jeśli lubicie aktywność na świeżym powietrzu, to kilometrowa ścieżka prowadząca wśród iluminacji w 14 tematycznych strefach powinna się wam spodobać!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE