W woj. lubelskim znów będą czekać na kosmitów. W Emilcinie powraca piknik ufologiczny

i

Autor: unsplash.com/Instagram Zdjęcie ilustracyjne

wydarzenia

W woj. lubelskim znów będą czekać na kosmitów. Do Emilcina powraca piknik ufologiczny

2024-04-03 10:41

Temat kosmitów jest dla wielu niezwykle fascynujący. Jednak niewiele osób wie, że w woj. lubelskim było jedno z najsłynniejszych spotkań z obcą cywilizacją w historii. Mowa tu Emilcinie w pow. opolskim. Teraz po wielu latach znów odbędzie się piknik, który upamiętni rocznice spotkania kosmitów i rolnika z woj. lubelskiego.

Bez wątpienia jedno z najsłynniejszych spotkań z UFO miało miejsce w naszym regionie. 71-letni rolnik Jan Wolski 10 maja 1978 roku twierdził, że miał wyjątkowe spotkanie z cywilizacją pozaziemską.

UFO w woj. lubelskim

Jak opowiadał rolnik z woj. lubelskiego, tamtego dnia jechał swoją furmanką na pole i zobaczył 4-5 metrowy srebrzysty prostopadłościan bez drzwi i okien. Obiekt unosił się nad ziemią i wydawał dźwięk podobny do takiego, jakie wydaje rój pszczół.

Później z tego tajemniczego pojazdu do pana Jana Wolskiego wyszły istoty pozaziemskie, które miały zielone twarze i szare kombinezony. Następnie zaprosiły go do środka swojego obiektu latającego i dokładnie przebadały. Po wszystkim „odstawili” go do domu. Mężczyzna o wszystkim później opowiedział swojej rodzinie.

Rolnik twierdzi, że tajemnicze postacie cały czas zachowywały się wobec niego przyjaźnie. Inni mieszkańcy tej małej miejscowości w woj. lubelskim też twierdziły, że tego dnia widzieli na niebie nietypowy obiekt. Dla ciekawskich – rolnik został przebadany także przez psychiatrę, który stwierdził, że mężczyzna jest nie tylko zdrowy… ale mówi prawdę.

Planety nad Zamkiem Lubelskim

Piknik ufologiczny w woj. lubelskim 2024

-  To już 46 lat od momentu, kiedy 10 maja Jan Wolski spotkał w Emilcinie „zielone potworaki”. Dlatego z tej okazji chcielibyśmy Was wszystkich zaprosić na Reaktywowany Emilciński Piknik Ufologiczny Extra Terrestra – zapowiadają organizatorzy.

Wydarzenie ma się odbyć 11 maja 2024 roku. Tego dnia planowe są różnego rodzaju panele dyskusyjne i atrakcje. Organizatorzy wstępnie zapowiadają, że wydarzenie obędzie się w okolicy miejsca lądowanie obiektu odwiedzonego przez Jana Wolskiego!

Zobacz także: Wiosna w Lublinie rozkwitła kolorami! Zobacz zdjęcia ze spaceru