Uwaga kierowcy! Tędy nie pojedziecie od jutra [AUDIO]

2020-02-10 16:55
Uwaga kierowcy! Tędy nie pojedziecie od jutra [AUDIO]
Autor: pixabay/Reginal

Od wtorku ul. Janowska w rejonie wiaduktu kolejowego będzie nie przejezdna. Jezdnia i chodnik zostaną całkowicie zamknięte dla ruchu od godziny 8:00. Wszystko przez trwającą tam przebudowę mostu.

Ruch skierowany będzie na objazd. - Objazdy będą poprowadzone ulicami Diamentową, Romera, Nałkowskich i Żeglarską. - mówi Katarzyna Duma, rzecznik prasowy prezydenta Lublina - Utrudnienia potrwają do 15 lutego, do godz. 15.00. Zmiany w organizacji ruchu związane są z modernizacją wiaduktu kolejowego prowadzoną przez PKP. 

Inaczej w tamtym rejonie pojadą też autobusy.

O tym jak w tamtym rejonie będzie funkcjonowała komunikacja miejska mówi Justyna Góźdź, rzecznik prasowy ZTM w Lublinie. Posłuchaj:

- Linia nr 8 będzie kursowała objazdem. - mówi  Justyna Góźdź, rzecznik prasowy ZTM w Lublinie - Objazd będzie wyznaczony w obu kierunkach ulicami Krężnicka, Żeglarska, Nałkowskich, Romera, Diamentowa, Krochmalna i Nadbystrzycka. Na czas objazdów wprowadzona tez będzie linia zastępcza 708.

Utrudnienia mają potrwać do piątku, do godziny 15:00.

Natomiast od środy zostanie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu na ul. Mickiewicza w rejonie skrzyżowania z ul. Nadrzeczną. Zawężona zostanie jezdnia po stronie szkoły, jadąc od ul. Kunickiego, w kierunku ul. Wyzwolenia. Zamknięty dla ruchu będzie chodnik. Prace potrwają do 15 lutego.

Te utrudnienia związane są z planowanym monitoringiem sieci wodociągowej.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE