Cukinia tania i pyszna: 20 najlepszych przepisów z cukinią w roli głównej

i

Autor: Shutterstock

QUIZ

Umiesz rozpoznać warzywo po zdjęciu? Ten quiz to ŁATWIZNA! Maximum punktów jest obowiązkiem!

2023-09-28 16:06

Są takie warzywa, które można spotkać w niemal każdym ogródku. Wielu z tych roślin używamy do przygotowywania codziennych potraw. W tym quizie chcemy sprawdzić, czy potraficie bezbłędnie rozpoznać najpopularniejsze warzywa. Koniecznie sprawdźcie się w tym teście!

Kto z nas nie lubi dań przygotowanych z wykorzystaniem świeżych warzyw, zerwanych prosto z ogródka? Chyba nie znajdzie się taka osoba! Jednak czy wasz apetyt jest równy wiedzy z pogranicza ogrodnictwa? W tym materiale chcemy się o tym przekonać!

Ogródek działkowy

Quiz: Rozpoznaj warzywo po zdjęciu

W poniższym quizie sprawdzimy, czy potraficie bezbłędnie rozróżnić najpopularniejsze warzywa rosnące w niemal każdym wiejskim ogródku! Przed wami 10 pytań i ilustracji, do których musicie dopasować jedną poprawną odpowiedź. Większości z was ten quiz nie powinien sprawić nawet najmniejszych problemów!

Te warzywa rosną niemal w każdym ogródku! Czy rozpoznasz je po zdjęciu?

Pytanie 1 z 10
Jaką nazwę nosi warzywo widoczne na zdjęciu?
Co to za warzywo?

Zobacz także: To nowe odkrycia w Ogrodzie Botanicznym. Zdefiniują na nowo dzieje Lublina? [GALERIA]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE